Лен јога панталони машки сопствени лого фабрика |ЖИХУИ

Краток опис:

Модерен пролетен и летен одмор традиционален одмор во етнички стилјога панталони обичај, погоден за различни животни сценарија.Глобален добавувач, обезбедувајќи професионални приспособени услуги.Професионалниот тим за производство и маркетинг му служи на светот повеќе од 8 години.Кина е водечкаприлагоден производител на панталони за јога.За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас aКинески печатени јога панталонипроизводителот.


 • Карактеристики:Дише, ја отстранува влагата, брзо се суши, удобно, мала тежина
 • Апликација:Јога, теретана и фитнес, џогирање
 • Цена:Преговарање
 • Плаќање:T/T, Paypal, гаранција за трговија
 • Лого:Прилагодено печатење на лого
 • Модел бр.:zh026
 • Боја:Прилагодена боја
 • OEM/ODM:Прифатено
 • Детали за производот

  Прилагоден процес

  Плаќање и испорака

  Претворете ги вашите фотографии во јога хеланки

  Ознаки на производи

  Машки лененипанталони за јога на големо сопствена фабрика за лого

  Ние сме производители на слаби јога панталони на големо.

  【ЛЕСНИ И ДИШИ】 Овие панталони се направени со лесна мешавина од поликотон која е погодна за пролет, лето и есен.
  【ЛИЧНО СОГЛАСУВАЊЕ】 Пријатниот еластичен појас е дизајниран со прилагодлив и цврст рамен кабел за вашето идеално вклопување.
  【ЏЕБОВИ】 Два длабоки странични џебови и заден џеб помагаат да го носите она што ви треба за дополнителна удобност.
  【FAUX FLY】 Дизајнот на лажни мушички е стилски и овозможува поголема флексибилност со употреба и внатре и надвор.
  【ОБЛЕКИ ЗА САЛОК】 Овие машки лабави јога панталонисе дизајнирани како панталони за салонки кои можат да се удвојат како пижами.

  Понудени низок MOQ.100 парчиња

  Времето на испорака е стабилно и брзо

  Нарачките на OEM и ODM се добредојдени

  coofandy контакт
  coofandy

  97% памук, 3% еластин
  Материјал: Машки лежерни панталони со цврста боја, еластичен појас.
  Пердув: лежерни, модни, панталони на плажа, широки панталони, џебови, права нога, лесни, шест бои.

  Дизајн: Панталоните имаат 2 странични џебови и 1 заден џеб. Панталони за секојдневен боречки вештини за сите видови на облека. Не е важно дали носите маица или маица.

  Повод: Модни момчиња за џогери погодни за секоја прилика. Особено погодни за пролет, лето, есен и зима.

  coofandy
  кошула
  машки кошули

  Дознајте повеќе детали зајога панталони на големо со плус големина

  Дознајте повеќе детали зацрни панталони за јога на големо

  Табела на големини

  единица: cm
  Големина S M L XL XXL XXXL
  Должина 100 102 104 106 108 110
  Половината 76 81 86 91 96 101
  Колкот 106 112 118 124 130 136

   

   

  https://www.fitness-tool.com/copy-yoga-pants-with-front-pockets-custom-logo-zhihui-product/
  ленени јога панталони машки
  Coofandy продавница во моја близина
  машки ленени панталони

  Различни бои:

  coofandy контакт

  Црното

  ленени панталони coofandy

  морнарица

  amazon coofandy кошули

  Армиско зелено

  https://www.fitness-tool.com/copy-yoga-pants-with-front-pockets-custom-logo-zhihui-product/

  Бело

  ленени харемски панталони

  Светло сино

  Кликнете за да дознаете повеќе заПроизводител на панталони за јога со висок струк

  Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

  TPU дебела етикета

  Дебела етикета на TPU

  Етикета од лимена фолија

  Етикета за лимена фолија

  Тај-боја печатена етикета

  Тај-боја Печатена етикета

  дебела ознака со модел

  Етикета со дебела шема

  Силиконска рефлектирачка етикета

  Силиконски рефлектирачки етикета

  Силиконска етикета

  Силиконска етикета

  етикета од розово злато

  Етикета од розово злато

  ознака за огледало

  Огледало Марк етикета

  светлосна етикета

  Лесна етикета

  Сјајна силиконска етикета

  Сјајна силиконска етикета

  3M рефлектирачка етикета

  3M рефлектирачка етикета

  Желе силиконски етикета

  Желе силиконски етикета

  Ние сме апрофесионален производителна јога облека.Имаме долгогодишно искуство воприлагодена и големопродажна услуга.Посветени сме на производство на широк асортиман на удобна и модерна спортска облека.

  НАША ПРЕДНОСТ

  Мала количина Производител на јога панталони Фабриката за продажба на големо

  ПРОДАЖБА И НА ГОЛЕМО

  Можеме да ја обезбедиме услугата за сопствена услуга или на големо за вашиот бизнис.

  СЕРИЈА НА ФИТНЕС ПАТАЛОНИ ЈОГА

  Овде можете да најдете сè што сакате за јога панталоните.

  БРЗА ИСПОРАКА

  Ние соработуваме со бродската компанија и користиме воздушен трансфер, обезбедуваме навремена испорака.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

   

  Прифаќаме PayPal, кредитна картичка преку PayPal или Bank Wire, надоместокот за трансакцијата е 20 $ преку Bank Wire и 4,5% од вкупниот износ платен преку Paypal или кредитна картичка преку Paypal.Ако купувате поголема сума, ви препорачуваме да користите банкарски трансфер за да заштедите на надоместоците за трансакции за плаќање.Ние исто така прифаќаме RMB WeChat Pay и Alipay (без такса за трансакција)

  Прилагодените јога хулахопки се однапред нарачани и ќе бидат произведени според вашите барања откако ќе нарачате.Времето на производство е генерално околу 3-7 дена.Откако ќе се направи, ќе ви го испратиме, нудиме две услуги за испорака, поштенски и експресни.

  Експресната услуга (DHL/FedEx/UPS) е безбедна и брза, а просечното време на транзит е околу 7-10 дена.
  Поштенските услуги за испорака на мали пакети се поевтини, со просечно време на транзит од околу 8-20 дена.
  Времето на испорака е само за референца и не го гарантира временскиот рок.Овие начини на испорака може да се следат преку Интернет, а ние ќе го обезбедиме бројот за следење за да можете да го проверите статусот во секое време.

  Прилагодени печатени јога хеланкиПрилагодени печатени јога хеланки

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја