на Кина Породилни јога панталони Фабричка цена |ZHIHUI Производители и добавувачи |Жихуи

Породилни јога панталони Фабричка цена |ЖИХУИ

Краток опис:

Удобни панталони за јога специјално дизајнирани за трудници.Кина е водечкаприлагодено производство на панталони за јогар.Во споредба со обичните панталони за јога, има подобра дише и е многу популарна на европскиот и американскиот пазар.Фабрика за панталони за капри јога на големодиректно снабдување, брзо дознајте повеќе бесплатни понуди и добијте примероци.


 • Карактеристики:Дише, ја отстранува влагата, брзо се суши, удобно, мала тежина
 • Апликација:Јога, теретана и фитнес, џогирање
 • Цена:Преговарање
 • Плаќање:T/T, Paypal, гаранција за трговија
 • Лого:Прилагодено печатење на лого
 • Модел бр.:zh018
 • Боја:Прилагодена боја
 • OEM/ODM:Прифатено
 • Детали за производот

  Прилагоден процес

  Плаќање и испорака

  Претворете ги вашите фотографии во јога хеланки

  Ознаки на производи

  Фабрика за панталони за јога за трудници

  Еден однајдобри обичај за панталони за јога.Удобни хеланки за трудници над стомак - 91% најлон, 9% спандекс, ергономски дизајн погоден за домаќинство на трудничкиот стомак, најдобро одговара за силуетата на трудницата.
  ШИРОК ПЕРИОД НА АПЛИЦИРАЊЕ - Овие панталони за трудници имаат внатрешно прилагодување, широк појас кој лесно се проширува до удобни промени во големината од првиот триместар до постпарталниот период.
  91% најлон, 9% еластин
  ЕФИКАСНО ОБОРКУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО ТЕЛО И ВАШИОТ СТИЛ - оваа нетранспарентна породилна хулахопка оптимално во комбинација со кафтани и туники, дуксери и слично, уживајте во супер мекиот и дише материјал додека овозможувајте снажна поддршка додека вашето бебе расте
  СУПЕР ЗДРАВА ГАРАНЦИЈА - Мешавината од најлон/спандекс што дише ве одржува опуштени цел ден, а својствата за исфрлање на влагата гарантираат дека ќе останете удобно

  Понудени низок MOQ.100 парчиња

  Времето на испорака е стабилно и брзо

  Нарачките на OEM и ODM се добредојдени

  породилно јога панталони Канада
  O1CN01ZpZxUk2GtUAYtn1M2_!!3957409073-0-cib_副本

  Водечки кинески производители на јога панталони на големо

  • 【Спортски стил】 Дизајнот на целокупната линија е поспортски и помодерен и ги истакнува прекрасните облини на колковите и нозете.
  • 【Висок струк】 Еластичниот дизајн со висок струк го задржува вашиот растечки стомак без да чувствувате никаков притисок.
  • 78% полиестер, 22% еластин
  • 【Удобна ткаенина】 Ткаенината е еластична, мека и удобна, дише и брзо се суши, многу погодна за спорт.
  • 【Два џебови】 Мали предмети како што се мобилни телефони, клучеви, картички итн. може да се сместат во џебовите од двете страни.
  • 【Спортски активности】 Погоден за јога, џогирање, пилатес, отворено, патување, одмор и други активности.

   

  породилно јога панталони bootcut
  O1CN01ZQCha32GtUAQzFXOQ_!!3957409073-0-cib
  Панталони за породилно јога (2)

  Табела на големини

  единица: cm
  Големина 2 4 6 8 10 12
  Должина 94 96 98 100 102 104
  Половината 60 63 66 70 74 78
  Колкот 87 91 95 99 103 107

   

   

  O1CN010AlqSg27obRlRiifX_!!2911427844-0-cib
  породилно јога панталони bootcut
  породилно јога панталони Канада
  Панталони за породилно јога (2)

  Различни бои:

  O1CN010AlqSg27obRlRiifX_!!2911427844-0-cib
  породилно јога панталони bootcut
  O1CN01ZQCha32GtUAQzFXOQ_!!3957409073-0-cib

  Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотПроизводител на панталони за јога со принт, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

  TPU дебела етикета

  Дебела етикета на TPU

  Етикета од лимена фолија

  Етикета за лимена фолија

  Тај-боја печатена етикета

  Тај-боја Печатена етикета

  дебела ознака со модел

  Етикета со дебела шема

  Силиконска рефлектирачка етикета

  Силиконски рефлектирачки етикета

  Силиконска етикета

  Силиконска етикета

  етикета од розово злато

  Етикета од розово злато

  ознака за огледало

  Огледало Марк етикета

  светлосна етикета

  Лесна етикета

  Сјајна силиконска етикета

  Сјајна силиконска етикета

  3M рефлектирачка етикета

  3M рефлектирачка етикета

  Желе силиконски етикета

  Желе силиконски етикета

  Ние сме апрофесионален производителна јога облека.Имаме долгогодишно искуство воприлагодена и големопродажна услуга.Посветени сме на производство на широк асортиман на удобна и модерна спортска облека.

  НАША ПРЕДНОСТ

  Мала количина Производител на јога панталони Фабриката за продажба на големо

  ПРОДАЖБА И НА ГОЛЕМО

  Можеме да ја обезбедиме услугата за сопствена услуга или на големо за вашиот бизнис.

  СЕРИЈА НА ФИТНЕС ПАТАЛОНИ ЈОГА

  Овде можете да најдете сè што сакате за јога панталоните.

  БРЗА ИСПОРАКА

  Ние соработуваме со бродската компанија и користиме воздушен трансфер, обезбедуваме навремена испорака.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

   

  Прифаќаме PayPal, кредитна картичка преку PayPal или Bank Wire, надоместокот за трансакцијата е 20 $ преку Bank Wire и 4,5% од вкупниот износ платен преку Paypal или кредитна картичка преку Paypal.Ако купувате поголема сума, ви препорачуваме да користите банкарски трансфер за да заштедите на надоместоците за трансакции за плаќање.Ние исто така прифаќаме RMB WeChat Pay и Alipay (без такса за трансакција)

  Прилагодените јога хулахопки се однапред нарачани и ќе бидат произведени според вашите барања откако ќе нарачате.Времето на производство е генерално околу 3-7 дена.Откако ќе се направи, ќе ви го испратиме, нудиме две услуги за испорака, поштенски и експресни.

  Експресната услуга (DHL/FedEx/UPS) е безбедна и брза, а просечното време на транзит е околу 7-10 дена.
  Поштенските услуги за испорака на мали пакети се поевтини, со просечно време на транзит од околу 8-20 дена.
  Времето на испорака е само за референца и не го гарантира временскиот рок.Овие начини на испорака може да се следат преку Интернет, а ние ќе го обезбедиме бројот за следење за да можете да го проверите статусот во секое време.

  Прилагодени печатени јога хеланкиПрилагодени печатени јога хеланки

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја