За нас

Најдобар производител на панталони за јога во големопродажба

Ние сме сертифицирани и искусни фабрики за облека за јога, кои се специјализирани за развој и производство на секаков вид женска облека за јога, облека за фитнес јога, машки панталони за јога и панталони за јога.

Добавувачи на облека за масовно јога

Добавувачи на облека за масовно јога

Ние сме еден од најпрофесионалните кинески добавувачи на облека за јога со повеќе од 10 години искуство.Го започнавме бизнисот за извоз на јога панталони и станавме производител на облека за јога од 2011 година. Со напорна работа и професионализам, на пат сме да бидеме доверлив производител на облека за јога.

 

Најнови технологии

Најнови технологии

Се фокусираме на сегментите и функциите на производите за фитнес – вклучувајќи пакување, материјал, заштита на околината и мултифункционалност.Од стајлинг и материјали до личен дизајн на облека за јога, нашите технолошки иновации за носење јога ги прават клиентите позадоволни.

 

 

Конкурентна цена

Конкурентна цена

Големото производство и добро обучените работници значително ги намалуваат трошоците, ја користиме најниската цена за да ве натераме да станете најконкурентниот продавач во вашиот регион.

 

 

 

ОЕМ добавувач на јога за носење
добавувач на кинеска спортска облека за јога

Ние сме добавувачи на облека за масовно јога на кои им веруваат брендовите

Нашата фабрика е основана во 2011 година, инспирирана од фитнес јогата и е посветена на создавање удобна и модерна спортска облека за фитнес ентузијасти.Се фокусираме на истражување и развој, развој, производство и продажба на облека за јога.Ние сме изворна фабрика за индустрија и трговија.Се наоѓа во Хуижоу, провинцијата Гуангдонг.

Нашата фабрика зафаќа површина од повеќе од 20.000 квадратни метри и има повеќе од 300-500 работници.Имаме комплетен синџир на производство и опрема за производство, работилница за примероци, работилница за тестирање.Меѓу нив, има повеќе од 50 машини за шиење со четири иглички со шест нишки и 200 машински алати за рамни стругови, со месечно производство од повеќе од 600.000 парчиња, магацинска површина од повеќе од 6.000 квадратни метри и инвентар од 2 милиони парчиња, кои можат навреме да им обезбедат на клиентите дома и во странство стабилен извор на стоки.

Ние се фокусираме на потребите на клиентите, имаме строг систем за квалитет и ја подобруваме услугата по продажбата.По повеќе од 10 години развој, различните бизниси на компанијата почнаа да се обликуваат, а таа посветува поголемо внимание на изградбата на специјализација, стандардизација, стандардизација и процесизација, така што компанијата постепено се движи кон производство на високо ниво и сеопфатна Сервис.Компанијата самостојно дизајнира и развива производи.Модните стилови, бои и ткаенини се длабоко сакани од домашни и странски клиенти, водечки на меѓународниот пазар

Долго време соработуваме со домашни и странски клиенти за јога облека од брендови како OEM.Го поздравуваме прилагодувањето на OEM & ODM, прилагодувањето на примероците, цртањето и исправувањето итн. Имаме професионален дизајнерски тим за да се справиме со вашите приспособени производи и да го обезбедиме квалитетот на дизајнерските ефекти.Може да се открие со CE, SGS, NOCSAE итн. Нашите главни пазари се Европа, САД, Јапонија, Јужна Кореја, Австралија и други земји.

Водејќи здрав и среќен начин на фитнес, опслужувајќи го секој клиент и секој производ.Нашата основна конкурентност се конкурентни цени, висококвалитетни производи и совршени услуги.Повелете домашни и странски трговци да ја посетат нашата компанија за инспекција и деловни преговори!!Ако имате дополнителни прашања, ве молиме слободно контактирајте не на 86-0752-5853369.Со нетрпение очекуваме искрено да соработуваме со вас, да се развиваме заедно и да создаваме подобра иднина за здрав живот на човечките суштества!

Работилница на нашата фабрика за јога облека

фабрика за облека за јога
OEM фабрика за носење женска јога
носат фабрика за јога

Прекрасно шиење на нашата фабрика за облека за јога

Производител на облека за јога фитнес
Производител на облека за фитнес јога
Кина производител на облека за спортска јога

Направен по нарачка

  • Секоја боја, која било големина.
  • Нашата фабрика за јога облека може да се прилагоди на вашите потреби.
  • Ние го поседуваме целиот наш синџир на снабдување и затоа имаме целосна креативна контрола на производството.Можеме да направиме која било големина или боја на вашите проекти.

 

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја