Трговија на големо Јога панталони

Горд што сум врвен производител на панталони за јога во Кина и добавувач на големо за спортска облека

Guangdong Zhihui Industry and Trade Technology Co., Ltd., фабрика лоцирана во градот Dongguan, провинцијата Гуангдонг, специјализирана за спортска облека на големо, обезбедувајќи широк спектар на висококвалитетна спортска облека за печатење, фабричка облека за јога и спортска облека за онлајн бутици, трговци на мало, трговци на големо и општи клиенти ширум светот..Секој месец може да извезува 100.000 парчиња спортска облека како машка и женска фитнес облека, панталони за јога, хеланки, спортски градници, маици за гимнастика, облека за вежбање итн.Доверба од многу трговци на мало.

Како што еНајвисоко оценет производител на панталони за јога и снабдувач на спортска облека на големо, особено адобавувач на јога панталони за професионално печатење, добавувачи на големопродажба на облека за јога, добавувачи на панталони за спортска јога и добавувачи на женски панталони за јога со висок струк, имаме 12-годишно искуство во производство на панталони за јога и главни производи, вклучувајќи Јога панталони Јога градник, јога топ, големопродажба на хеланки за јога, големопродажба на јога шорцеви, облека за јога на големо и друга спортска облека, итн.јога панталони на големобизнис синџирот на снабдување е многу зрел.Секој месец ќе излегуваат 80 нови јога панталони.Во исто време, работиме со дизајнери на панталони за јога од САД и Европа за да ги задржиме нашитерефус јога панталонимодерен и привлечен.Значи, правиме одлична работајога панталони на големо во САДи Европа.Продлабочена соработка со одлични дистрибутери на големо за јога облека во Европа, Америка и други земји.Се разбира, имаме и многу евтини панталони за јога на големо од кои можете да изберете.

Како што еНе, прифаќаме OEM & ODM услуга, испратете ни го вашиот дизајн за да можеме да го направиме вистинскиот примерок за 7 дена и да го ставиме вашето лого на панталоните, извонреднотоФабрика за јога панталони и фабрика за јога панталони со целосна должинасе добри во производството на јога панталони на големо.Секој материјал не е проблем за нас.Без разлика дали сте трговец на големо или бренд, ние најдобрата фабрика за јога панталони и добавувачи на панталони за јога ќе ви помогнеме да го развивате вашиот бизнис брзо со квалитетни производи и совршена услуга.

Ако сакате да започнете со прилагодување на производите за јога панталони, ве молиме слободно контактирајте со нас!Обезбедувањето висококвалитетна услуга за клиентите е вечна потрага по Classic Packing како најдобар добавувач на панталони за јога!

фабрика за облека за јога на големо
нашиот тим
Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Наша предност

Над 12 години стручност

Со повеќе од 12 години експертиза за работа со компании и производи во индустријата за големопродажба на женски панталони за јога, Classic Packing обезбедува нови идеи кои ја подобруваат ефикасноста и ефективноста на нашиот партнер на работното место

Сигурна и брза реакција

Ние, врвните производители на панталони за јога во САД и производителите на панталони за јога со висок струк работиме напорно за да обезбедиме решенија со брзината што ја правите.Ние нудиме инвентар специфичен за клиентите и испорака навреме, обезбедувајќи да го добиете она што ви треба кога ви е потребно.

Флексибилни производни линии

Флексибилните производни линии се подготвени да ги произведат сите видови јога панталони на големо и облека за јога на големо за вас во секое време, скратувајќи го периодот на испорака.

 

Одделение за инспекција на квалитет

Одделот за инспекција на квалитет е опремен со независна лабораторија за тестирање каде што ги детектира производите за време на производствениот процес, спречувајќи ги сите неисправни производи да течат на пазарот.

Строг систем за контрола на квалитетот

Материјалите ги обезбедуваат формални добавувачи.100% КК на суровини.Сите јога панталони поминуваат различни тестови и сериско производство за да обезбедат високо ниво на квалитет, секој производ мора да помине строга проверка пред да се подготви за испорака.

 

Фабрички капацитет и конкурентна цена

Ние сме број 1 производители на јога панталони и производители на облека за јога на големо во САД, ние сме изворот.можеме да обезбедиме најдобра цена.200 добро обучени работници со повеќе од 12 години искуство во индустријата, можеме да обезбедиме стабилен производствен капацитет.

 

 

Производи за панталони за јога

печатени јога панталони за жени

Печатени Јога панталони за жени со висок струк

Овие хеланки за јога на големо се супер меки и еластични со добра, но не премногу тесна количина на компресија.

1

Flare Јога панталони за жени со џебови Прилагодено лого

Можеме директно според барањата на купувачот, според нашите професионални совети, како да го испечатиме логото во соодветната позиција

ФИТНЕС НОСЕЊЕ ПЛУС

Кратки панталони за јога, прилагодено на големо, бесплатен примерок

Можеме да обезбедиме примерок бесплатно, само треба да платите за товарен надомест.

јога панталони со џебови за жени

Јога панталони со џебови за жени Фабрика за набавка

Ние сме професионална фабрика за јога панталони во Кина.Со повеќе од 10 години искуство, ние сме во состојба да ви обезбедиме професионални совети за ткаенина, печатење итн. Ние исто така можеме да обезбедиме OEM/ODM услуги.Добредојдовте да не контактирате.

Панталони за породилно јога (2)

Породилни јога панталони Фабричка цена

Овие панталони за трудници имаат внатрешно прилагодување, широк појас кој лесно се проширува до удобни промени во големината од првиот триместар до постпарталниот период.

панталони за јога со висок струк

Тесни панталони за јога со висок струк, женски бесплатен дизајн

Можеме да им помогнеме на клиентите да дизајнираат бесплатно според нивните потреби и идеи.

Што велат нашите клиенти?

Агнес во Германија

Работам со Ејми во zhitt и таа се обидува да ми даде совет што треба да го земам кога ќе добијам помалку популарен производ од друг добавувач на панталони за јога и добавувачи на женски јога хеланки.Од почеток до крај, Ејми ни помогна да лансираме многу производи на германскиот пазар.Презадоволни сме од поддршката, комуникацијата и најважно од квалитетот на производот.zhitt е најквалификуваната фабрика за спортска облека и производител со која некогаш сме работеле.Со нетрпение очекуваме да го продолжиме ова партнерство и во иднина.

lex во Канада

Вашиот професионализам ме убеди да воспоставам долгорочна врска со вас.Вие не само што ни дадовте многу предлози од процесот, бојата и ткаенината, туку ни дадовте и многу професионални мислења од развојот на пазарот и развојот на производите.Вашиот совршен систем за услуги по продажбата е еден од клучните фактори за нашата долгорочна соработка.Вие сте најдобриот производител со кој некогаш сум работел и со нетрпение ги очекувам нашите идни соработки.

Ленитија во Мексико

Ана ме потсети да го добијам производот ден пред да го добијам, го добив многу брзо, пакувањето е многу детално, услугата е многу внимателна, а и квалитетот е исто така многу добар, јас сум многу задоволна од него, иако цената не е најниска, но таа го прави тоа за мене Заштеди многу време за комуникација и исто така ми даде повеќе професионални предлози за производи, јас бев токму она што го сакавме.

Ова е најдобриот соодветен добавувач што го добив од 14 добавувачи.Очекуваме наша поголема соработка во иднина.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
јога хеланки со висок струк

Најчесто поставувани прашања

1. Каков е вашиот квалитет?

Нашата компанија произведува само висококвалитетна облека.Ние не сме компанија за „брза мода“ и не користиме непроверени материјали.Сите наши парчиња се дизајнирани за практична употреба и се дизајнирани и произведени да траат.Горди сме на квалитетот на нашите производи.

2. Со колку компании соработувате?

Ние со гордост работиме со над 2.000 брендови и уште повеќе.Не можеме да го одредиме брендот бидејќи многу сериозно ја сфаќаме доверливоста на нашите клиенти, но има големи шанси едно од парчињата што ги правиме да заврши во вашата гардероба.

3. Време на испорака

Примероци на место: Испратете во рок од 3 дена

Доказ: испорака 15 дена

На големо место, достава 15 работни дена

Масовно производство (повеќе од 20.000 парчиња) 45 работни дена

4. Која е вашата минимална количина на нарачка?

Нашите минимални количини на нарачки се во просек многу ниски во споредба со другите производители на облека.MOQs се разликуваат во зависност од дизајнерските елементи и избраните материјали.Нашиот просечен MOQ за целосно сопствени производи е: 200 парчиња, а нашите производи на големо се разликуваат.Специфична консултација според статусот на залиха

5. Каде си?

Нашиот производствен погон и тим за продажба во Хуижоу, Кина

6. Какви производи произведувате?

Нашата основна линија на производи е погодна за:

Облека за јога

Јога панталони за жени

Машки панталони за јога

Јога панталони со џебови

Одблесокот Јога панталони

Тесни панталони за јога

Ако сакате да произведувате производ што не е на оваа листа, ве молиме известете нè бидејќи можеме да го набавиме производот за вас.

7. Што вклучува вашата единечна цена?

Нашите цени вклучуваат два целосно прилагодени производи:

① Облека

② Прилагодени етикети со лого, големина, состав на материјал, упатства за перење итн.

③ Секое парче има патент торба со налепница со големина

④ Ако имате какви било други барања, како што се прилагодени ознаки за закачување, прилагодени печатени кеси или промотивни картички, ве молиме кажете ни сега и ние ќе ви дадеме цена

Трговија на големо јога панталони Јога градник, Јога Топ категории

Пронаоѓањето на совршен производител на јога панталони за вашата компанија е лесно и забавно кога купувате од нас.Осигурајте се дека вашиот бренд им се истакнува на клиентите додека се дома или на пат Како еден од ТОП добавувачи на јога панталони и производители на спортска облека во Кина, нудиме широк спектар на стилови од кои може да изберете, а сите можат да бидат брендирани со вашите деловни детали за вашата следна маркетинг кампања.Ние најдобриот добавувач на панталони за јога обезбедуваме широк спектар на производи кои вклучуваат Јога панталони Јога градник, јога топ и друга спортска облека и така натаму

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја