• sgs
 • се среќава со nocsae
 • це

КАТЕГОРИИ ЗА ОБЛЕКА ЗА ЈОГА И ЈОГА ПАНТАЛОВИ НА ГОЛЕМО И ПРОДАЖБА

Како еден од врвните добавувачи и производители на облека за јога во Кина, нудиме различни стилови за избор, вклучувајќи женска облека за јога, машка облека за јога, облека за јога со голема големина, облека за јога за трудници итн. Во исто време, прифаќаме прилагодување на различни бои, ткаенини, стилови и логоа.

 

Фабрика за панталони за јога

За нас

Водечки производител на облека за јога и добавувач на големо

Нашата фабрика е основана во 2011 година, инспирирана од фитнес јогата и е посветена на создавање удобна и модерна спортска облека за фитнес ентузијасти.Се фокусираме на истражување и развој, развој, производство и продажба на облека за јога.Ние смеизвор фабрикана индустријата и трговијата.Се наоѓа во Хуижоу, провинцијата Гуангдонг.

Нашата фабрика зафаќа површина од повеќе од 20.000 квадратни метри и има повеќе од 300-500 работници.Имаме комплетен синџир на производство и опрема за производство, работилница за примероци, работилница за тестирање.Меѓу нив, има повеќе од 50 машини за шиење со четири иглички со шест нишки и 200 машински алати за рамни стругови, со месечно производство од повеќе од 600.000 парчиња, магацинска површина од повеќе од 6.000 квадратни метри и инвентар од 2 милиони парчиња, кои можат навреме да им обезбедат на клиентите дома и во странство стабилен извор на стоки.

Соработувавме со домашни и странски брендовиоблека за јогаклиенти долго време како OEM.ПоздравувамеПрилагодување на OEM и ODM, прилагодување на примерокот, цртање и проверка, итн. Имаме професионален дизајнерски тим за да се справиме со вашите приспособени производи и да го обезбедиме квалитетот на дизајнерските ефекти.Може да се открие соCE, SGS, NOCSAE, итн Нашите главни пазари се Европа, САД, Јапонија, Јужна Кореја, Австралија и други земји.

Кина Фитнес и јога производители, добавувачи, фабрика - големопродажба за фитнес и јога

Што се јога панталони, Јога панталоните се панталони кои се носат при вежбање јога.Поделено кажано, тие се стрејт, труби и цути.Бодибилдингот е професионален спортски настан кој ги нагласува мускулите и убавината.Јога фитнесот е најдобриот избор за многу жени кои сакаат убавина и слабеат.Можете да ги усогласите одделно според нивните стилови.За нив најдобро е да го покриете папокот и да го прегрнете вашиот дантиан дух како целина.

Најдете фитнес и јога за вашата производна линија Добијте повеќе детали за фитнес и јога и контактирајте со нас за да добиете понуда за цена.ние сме еден одводечки производители на фитнес и јога, Квалитетот на нашиот производ има положено меѓународна сертификација, а цената е прифатлива, добредојдовте да се јавите и да ги нарачате нашите производи на големо.

Уживаме во добра репутација и на домашниот и на странските пазари за добар квалитет и брза испорака.Уште повеќе, врз основа на целосното искуство.Можеме да ви помогнеме да добиете подобра цена и подобра контрола на квалитетот сигурно.Секој чекор од напредокот на производството проверен од нашиот тим за КК.Не само што обезбедуваат конкурентни цени, туку ја обезбедуваат и најдобрата услуга по продажбата.Само дајте ни пробна наредба, ќе откриете дека ние сме вашиот добар партнер.Со еден збор, управувањето со звукот, високиот квалитет, совршената услуга и ефективната реакција можат да направат и нашата компанија и клиентите да се развиваат побрзо.ние сме вашиот најдобар избор и сигурен деловен партнер.

 

Прелистајте по: Сите

Поддршка

Ние сме едни од најпрофесионалнитејога панталони Производители и добавувачи на спортска облека.Поврзани сме со многу организации и единици поради нашите производи со врвен квалитет и напредниот систем за управување.започнавме со една единствена цел: да ги направиме врвните јога панталони достапни и достапни за брендовите во која било фаза од нивниот бизнис.Партнер со светска класафабрика за јога панталонида инспирирате лојалност на брендот низ сите ваши канали за исполнување.Ние сме сакани и поддржани од многу светски врвни компании.

 

Ние нудиме услуга по нарачка

Ние нудиме услуга по нарачка

Секоја боја, која било големина Нашата фабрика може да се прилагоди на вашите потреби.Ние го поседуваме целиот наш синџир на снабдување и затоа имаме целосна креативна контрола на производството.Именувајте го, ние го правиме - можеме да направиме каква било форма, големина или боја и сакаме да работиме на вашите промотивни проекти.Можеме да го прилагодиме секој аспект од вашиот проект и да произведуваме персонализирани етикети, бои и стилови.Имате неколку погледи на ум?Нема проблем, можете да нарачате примерок од панталони сега.

Развој на нов производ

Развој на нов производ

Развој на нов производ (НПД) е процес на носење нов производ на пазарот.Нашиот бизнис треба да се вклучи во овој процес поради промените во преференциите на потрошувачите, зголемената конкуренција и напредокот во технологијата или да профитира од нова можност. Класичното пакување напредува со разбирање што сака нашиот пазар, правење спортска облека со висок квалитет и развој на нови производи кои одговараат на и ги надмине очекувањата на нашите клиенти.

Навремена испорака

Навремена испорака

Според вашите потреби, можеме да испорачаме во одредено време, па дури и порано.извонредно сме пронајдени во времето на примерок, масовното производство и испораката.

Професионален тим

Професионален тим

Комплетна услуга вклучувајќи претпродажба, следење и постпродажба.За секој клиент нудиме сертифицирани и тестирани материјали за производство на нашите производи.Од 2012 година, воведуваме одржливи производи за клиентите кои бараат нови можности.

Вести

Што е јога облека за мажи |ZHIHUI

Јогата не е само за жени.Сè повеќе мажи ги откриваат придобивките од јогата, вклучувајќи зголемена флексибилност, сила и релаксација.Како што јогата станува сè попопуларна меѓу мажите, расте побарувачката за удобна и стилска облека за јога...

Зошто жените носат тесна облека за јога |ЖИХУИ

Во последниве години, тесната облека за јога станува сè попопуларна меѓу жените.Додека некои луѓе може да претпостават дека ова е едноставно моден тренд, всушност постојат неколку практични причини зошто жените претпочитаат да носат тесна облека за јога.Во т...

Зошто облеката за јога е шарена |ЖИХУИ

Јогата постои со векови, но нејзината популарност се зголеми во последниве години.Со својот фокус на вниманието, физичката кондиција и духовниот раст, не е ни чудо што толку многу луѓе се привлечени од оваа практика.Еден аспект на јогата што еволуираше...

Колку е важна облеката за јога?|ЖИХУИ

Јогата не е само за вежбање низа асани;тоа е, исто така, за да се чувствувате удобно во вашето тело, да дишете внимателно и да се чувствувате сигурни во вашата пракса.Правилната облека за јога може да ви помогне да го подобрите вашето јога искуство и да понуди низа бенефиции кои...

Партнери на производители на спортски фитнес производи

Guangdong Zhihui Industry and Trade Technology Co., Ltd. е една од најпрофесионалнитеспортски фитнес производи директен производител.Соработувавме со многу организации и единици поради нашиот врвен квалитет и напреден систем за управување.Групацијата Zhihui беше основана со единствена цел: посветена на понудата на сигурен квалитет и модерни стилови за клиенти од целиот свет.Искрено го поздравуваме во странствокупувачите да ги нарачаат нашите производиили барањеOEM услуга, ние дефинитивно ќе се потрудиме да ви служиме.

 • Лого на ПАРТНЕРИ
 • Лого на ПАРТНЕРИ1
 • Лого на ПАРТНЕРИ10
 • ПАРТНЕРИ лого9
 • ПАРТНЕРИ логото8
 • Лого на ПАРТНЕРИ7
 • Лого на ПАРТНЕРИ5
 • ПАРТНЕРИ логото6
 • Лого на ПАРТНЕРИ4
 • Лого на ПАРТНЕРИ2
 • Лого на ПАРТНЕРИ3