• sgs
 • takohet me nocsae
 • ce

KATEGORITË E VESHJEVE DHE PANTALONAVE JOGA ME SHUMICË DHE PERSONALE

Si një nga furnizuesit dhe prodhuesit kryesorë të veshjeve joga në Kinë, ne ofrojmë një shumëllojshmëri stilesh për të zgjedhur, duke përfshirë rrobat e jogës për femra, rrobat e jogës për meshkuj, rrobat e jogës në madhësi plus, rrobat e jogës për gratë shtatzëna, etj. Në të njëjtën kohë, ne pranojmë personalizimi i ngjyrave, pëlhurave, stileve dhe logove të ndryshme.

 

Fabrika e pantallonave joga

Rreth nesh

Prodhuesi kryesor i veshjeve Yoga dhe furnizuesi me shumicë

Fabrika jonë është themeluar në vitin 2011, e frymëzuar nga joga e fitnesit dhe është e përkushtuar të krijojë veshje sportive të rehatshme dhe në modë për entuziastët e fitnesit.Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e rrobave të jogës.Ne jemifabrikë burimitë industrisë dhe tregtisë.E vendosur në Huizhou, Provinca Guangdong.

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 20,000 metra katrorë dhe ka më shumë se 300-500 punëtorë.Ne kemi një zinxhir të plotë prodhimi dhe pajisje prodhimi, punëtori mostrash, punëtori testimi.Midis tyre, ka më shumë se 50 makina qepëse me katër gjilpëra me gjashtë fije lara-lara dhe 200 vegla torno të sheshta, me një prodhim mujor prej më shumë se 600,000 copë, një sipërfaqe magazine prej më shumë se 6,000 metra katrorë dhe një inventar prej 2 milion. copë, të cilat mund t'u ofrojnë klientëve brenda dhe jashtë vendit një burim të qëndrueshëm mallrash në kohë.

Kemi bashkëpunuar me marka vendase dhe të huajaveshje jogaklientët për një kohë të gjatë si OEM.Ne ju mirepresimPërshtatje OEM & ODM, personalizimi i mostrës, vizatimi dhe korrigjimi, etj. Ne kemi një ekip profesional dizajni për të trajtuar produktet tuaja të personalizuara dhe për të siguruar cilësinë e efekteve të dizajnit.Mund të zbulohet ngaCE, SGS, NOCSAE, etj. Tregjet tona kryesore janë Evropa, Shtetet e Bashkuara, Japonia, Koreja e Jugut, Australia dhe vende të tjera.

Kina Fitnes dhe Yoga Prodhuesit, Furnizuesit, Fabrika - Fitness dhe Yoga me shumicë

Çfarë janë pantallonat joga, pantallonat yoga janë pantallonat që vishen kur praktikoni joga.Në mënyrë të ndarë, ato janë të drejta, trumbeta dhe lulëzues.Bodybuilding është një ngjarje sportive profesionale që thekson muskujt dhe bukurinë.Joga fitnesi është zgjidhja më e mirë për shumë gra që e duan bukurinë dhe humbin peshë.Mund t'i përputhni veçmas sipas stilit të tyre.Për ta, është më mirë të mbuloni barkun dhe të përqafoni shpirtin tuaj dantian në tërësi.

Gjeni Fitness dhe Yoga për linjën tuaj të prodhimit Merrni më shumë detaje mbi Fitness dhe Yoga dhe na kontaktoni për të marrë kuotimin e çmimeve.ne jemi një ngaProdhuesit kryesorë të fitnesit dhe jogës, Cilësia e produktit tonë ka kaluar certifikimin ndërkombëtar, dhe çmimi është i përballueshëm, mirëpresim të telefononi dhe të porosisni produktet tona me shumicë.

Ne gëzojmë një reputacion të mirë si në tregjet vendase ashtu edhe në ato të huaja për cilësi të mirë dhe shpërndarje të shpejtë.Për më tepër, bazuar në përvojën e plotë.Ne mund t'ju ndihmojmë të merrni me siguri çmimin më të mirë dhe kontrollin më të mirë të cilësisë.Çdo hap i progresit të prodhimit inspektohet nga ekipi ynë QC.Jo vetëm ofrojë çmimet konkurruese, por gjithashtu ofron shërbimin më të mirë pas shitjes.Thjesht na jepni një urdhër prove, do të zbuloni se ne jemi partneri juaj i mirë.Me një fjalë, menaxhimi i shëndoshë, cilësia e lartë, shërbimi i përsosur dhe reagimi efektiv mund të bëjnë që kompania dhe klientët tanë të zhvillohen më shpejt.ne jemi zgjedhja juaj më e mirë dhe partneri i besueshëm i biznesit.

 

Mbështetje

Ne jemi një nga më profesionistëtpantallona joga Prodhuesit & Furnizuesit e veshjeve sportive.Ne jemi të lidhur me shumë organizata dhe njësi për shkak të produkteve tona me cilësi të lartë dhe sistemit të avancuar të menaxhimit.ne filluam me një qëllim të vetëm: t'i bëjmë pantallonat premium joga të aksesueshme dhe të përballueshme për markat në çdo fazë të biznesit të tyre.Partner me klasin botërorfabrika e pantallonave jogapër të frymëzuar besnikërinë e markës në të gjitha kanalet tuaja të përmbushjes.Ne jemi të dashur dhe të mbështetur nga shumë kompani të mëdha botërore.

 

Ne ofrojmë shërbim me porosi

Ne ofrojmë shërbim me porosi

Çdo ngjyrë, çdo madhësi Fabrika jonë mund të përshtatet sipas nevojave tuaja.Ne zotërojmë të gjithë zinxhirin tonë të furnizimit dhe për këtë arsye kemi kontroll total krijues të prodhimit.Ju emërtoni atë, ne e bëjmë atë - ne mund të bëjmë çdo formë, madhësi ose ngjyrë dhe duam të punojmë në projektet tuaja promovuese.Ne mund të personalizojmë çdo aspekt të projektit tuaj dhe të prodhojmë etiketa, ngjyra dhe stile të personalizuara.Keni disa vështrime në mendje?Nuk ka problem, mund të porosisni një mostër të pantallonave tani.

Zhvillimi i produktit të ri

Zhvillimi i produktit të ri

Zhvillimi i produktit të ri (NPD) është procesi i sjelljes së një produkti të ri në treg.Biznesi ynë duhet të përfshihet në këtë proces për shkak të ndryshimeve në preferencat e konsumatorëve, rritjes së konkurrencës dhe përparimeve në teknologji ose për të përfituar nga një mundësi e re. Paketimi klasik lulëzon duke kuptuar se çfarë dëshiron tregu ynë, duke bërë veshje sportive me cilësi të lartë dhe duke zhvilluar produkte të reja që plotësojnë dhe tejkalojnë pritjet e klientëve tanë.

Shpërndarje në kohë

Shpërndarje në kohë

Sipas nevojave tuaja, ne mund të dorëzojmë në një kohë të caktuar, ose edhe më herët.ne jemi gjetur jashtëzakonisht në kohën e mostrës, prodhimin masiv dhe dorëzimin.

Ekipi profesional

Ekipi profesional

Një shërbim i plotë duke përfshirë para-shitjen, ndjekjen dhe pas shitjen.Për çdo klient, ne ofrojmë materiale të certifikuara dhe të testuara për të prodhuar produktet tona.Që nga viti 2012, ne prezantojmë produkte të qëndrueshme për klientët që janë në kërkim të mundësive të reja.

Lajme

Këshilla për zgjedhjen e pantallonave joga |ZHIHUI

Pantallonat joga tani janë padyshim një zgjedhje popullore për ata që zbulojnë funksionin dhe stilin e veshjes.Ne e dimë se shumë prej jush kënaqen të veshin pantallona joga për t'u dukur dhe për t'u ndjerë shkëlqyeshëm.Në thelb, praktikuesit e jogës e kuptojnë nevojën për të veshur rroba shumë të rehatshme ...

5 Gjërat për t'u Kujdesur Kur pantallonat Yoga të personalizuara |ZHIHUI

Në ditët e sotme, gjithnjë e më shumë femra po bien në dashuri me jogën.Kur praktikoni joga, veshja e rrobave të lirshme dhe të rehatshme lejon trupin të lëvizë lirshëm, të shmangë kufizimet në trupin dhe frymëmarrjen tuaj, të relaksojë trupin dhe mendjen tuaj, të ndihet mirë dhe më shumë.Hyni në joga qui...

Pantallona të shkurtra Yoga për Verore Solid Color Factory Spot Shitje me shumicë

Disa këshilla për të veshur pantallona të ngushta joga |ZHIHUI

Gjithnjë e më shumë njerëz po praktikojnë pantallonat joga tani, dhe numri po rritet me shpejtësi çdo vit.Është normale që shitjet e veshjeve për yoga të rriten me shpejtësi çdo vit, por kjo nuk kufizohet vetëm në palestër.Një nga tendencat e fundit të modës janë pantallonat joga si veshje të sipërme.Th...

Pritini pantallonat e ngushta joga

Si të zgjidhni pantallonat e duhura të ngushta joga |ZHIHUI

Pantallonat joga tani janë padyshim një zgjedhje popullore për ata që zbulojnë funksionin dhe stilin e veshjes dhe nuk është e ekzagjeruar të thuhet se të gjithë kanë pantallonat e tyre joga dhe shumë njerëzve u pëlqen t'i veshin ato për t'u dukur dhe për t'u ndjerë shkëlqyeshëm.Me një opsion kaq të njohur...

Partnerët e prodhuesve të produkteve të fitnesit sportiv

Guangdong Zhihui Industry and Trade Technology Co., Ltd. është një nga më profesionaletProdhuesi i drejtpërdrejtë i produkteve të fitnesit sportiv.Ne kemi bashkëpunuar me shumë organizata dhe njësi për shkak të cilësisë së lartë dhe sistemit të avancuar të menaxhimit.Grupi Zhihui filloi me një qëllim të vetëm: të përkushtuar për të ofruar cilësi të besueshme dhe stile në modë për klientët nga e gjithë bota.Ne mirëpresim sinqerisht jashtë shtetitblerësit për të porositur produktet tonaose kërkesëShërbimi OEM, ne patjetër do të bëjmë çmos për t'ju shërbyer.

 • Logoja e PARTNERS
 • Logoja e PARTNERËVE1
 • Logoja e PARTNERËVE10
 • PARTNERS logo9
 • PARTNERS logo8
 • PARTNERS logo7
 • Logoja e PARTNERËVE5
 • PARTNERS logo6
 • Logoja e PARTNERËVE4
 • Logoja e PARTNERËVE2
 • Logoja e PARTNERËVE3