Pantallona Yoga me shumicë

Krenar që jam prodhues i lartë i pantallonave joga në Kinë dhe furnizues me shumicë i veshjeve sportive

Guangdong Zhihui Industry and Trade Technology Co., Ltd., një fabrikë e vendosur në qytetin Dongguan, Provinca Guangdong, e specializuar në shitjen me shumicë të veshjeve sportive, duke ofruar një gamë të gjerë veshjesh sportive të printueshme me cilësi të lartë, fabrika të veshjeve joga dhe veshje sportive në butikë online, shitës me pakicë, shitës me shumicë dhe klientët e përgjithshëm në mbarë botën..Ajo mund të eksportojë çdo muaj 100 mijë veshje sportive si veshje fitnesi për meshkuj dhe femra, pantallona joga, dollakë, sytjena sportive, bluza gjimnastike, veshje stërvitore etj.I besuar nga shumë shitës me pakicë.

SiProdhues dhe furnizues me shumicë i veshjeve sportive me vlerësim të lartë të pantallonave joga, veçanërisht aFurnizuesi i pantallonave joga me printim profesional, furnizues me shumicë të veshjeve joga, furnizues të pantallonave joga sportive dhe furnitorë të pantallonave joga me bel të lartë për gra, ne kemi 12 vjet përvojë në prodhimin e pantallonave joga dhe produkteve kryesore, duke përfshirë pantallonat Yoga Yoga, Yoga Top, dollakë joga me shumicë me shumicë, joga me shumicë pantallona të shkurtra, veshje për joga me shumicë dhe veshje të tjera sportive, etj. Përvoja e viteve e bën zakonin tonëpantallona joga me shumicëZinxhiri i furnizimit të biznesit është shumë i pjekur.Çdo muaj do të dalin 80 pantallona të reja joga.Në të njëjtën kohë, ne punojmë me stilistë të pantallonave joga nga SHBA dhe Evropa për të mbajtur tonënpantallona joga me shumicënë modë dhe tërheqëse.Pra, ne bëjmë një punë të shkëlqyerpantallona joga me shumicë në SHBAdhe Evropës.Bashkëpunim i thelluar me shpërndarës të shkëlqyer me shumicë veshjesh joga në Evropë, Amerikë dhe vende të tjera.Sigurisht, ne kemi gjithashtu shumë pantallona joga të lira me shumicë nga të cilat mund të zgjidhni.

SiNr.1 furnizues me shumicë të pantallonave joga dhe dollakë, ne pranojmë shërbimin OEM & ODM, na dërgoni dizajnin tuaj që të mund të bëjmë mostrën e vërtetë në 7 ditë dhe vendosim logon tuaj në pantallona, ​​e jashtëzakonshmeFabrika e pantallonave joga dhe fabrika e pantallonave joga me gjatësi të plotëjanë të mira në prodhimin e pantallonave joga me shumicë.Çdo material nuk është problem për ne.Pavarësisht nëse jeni një shitës me shumicë apo një markë, ne fabrika më e mirë e pantallonave joga dhe furnizuesit më të mirë të pantallonave joga do t'ju ndihmojmë të rritni shpejt biznesin tuaj me produkte cilësore dhe shërbim të përsosur.

Nëse dëshironi të filloni të personalizoni produktet e pantallonave joga, ju lutemi na kontaktoni lirisht!Ofrimi i shërbimit me cilësi të lartë ndaj klientit është ndjekja e përjetshme e Paketimit Classic si furnizuesi më i mirë i pantallonave joga!

fabrika e veshjeve për yoga me shumicë
ekipi ynë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Avantazhi ynë

Mbi 12 vite ekspertizë

Me mbi 12 vjet ekspertizë në punën me kompani dhe produkte në industrinë e shitjes me shumicë të pantallonave joga për femra, Classic Packing ofron ide të reja që përmirësojnë efikasitetin dhe efektivitetin e partnerit tonë në vendin e punës

Përgjegjshmëri e besueshme dhe e shpejtë

Ne prodhuesit kryesorë të pantallonave joga në SHBA dhe prodhuesit e pantallonave joga me bel të lartë punojmë shumë për të ofruar zgjidhje me shpejtësinë që ju bëni biznes.Ne ofrojmë inventar specifik për klientët dhe dërgim në kohë, duke siguruar që ju të merrni atë që ju nevojitet kur ju nevojitet.

Linjat e prodhimit fleksibël

Linjat e prodhimit fleksibël janë gati për të prodhuar të gjitha llojet e pantallonave joga me shumicë dhe veshjeve joga me shumicë për ju në çdo kohë, duke shkurtuar periudhën e dorëzimit.

 

Departamenti i Inspektimit të Cilësisë

Departamenti i inspektimit të cilësisë është i pajisur me një laborator të pavarur testimi ku zbulon produktet gjatë procesit të prodhimit, duke parandaluar çdo produkt me defekt të rrjedhë në treg.

Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

Materialet sigurohen nga furnitorë zyrtarë.100% QC në lëndët e para.Të gjitha pantallonat joga kalojnë teste të ndryshme dhe prodhim grumbull për të siguruar nivel të lartë cilësie, çdo produkt duhet të kalojë një inspektim të rreptë përpara se të përgatitet për dërgesë.

 

Kapaciteti i fabrikës dhe çmimi konkurrues

Ne jemi prodhuesit nr.1 të pantallonave joga dhe prodhuesit me shumicë të veshjeve joga në SHBA, ne jemi burimi.ne mund të ofrojmë çmimin më të mirë.200 punëtorë të trajnuar mirë me më shumë se 12 vjet përvojë në industri, ne mund të ofrojmë kapacitet të qëndrueshëm prodhimi.

 

 

Produkte të pantallonave joga

pantallona joga të printuara për femra

Pantallona joga të printuara për femra me bel të lartë

Këto dollakë yoga me shumicë janë super të buta dhe elastike me një sasi të mirë, por jo shumë të ngushtë ngjeshjeje.

1

Pantallona Yoga Flare për Gra me xhepa Logo e personalizuar

Ne mundemi direkt sipas kërkesave të klientit, sipas këshillave tona profesionale, si të printojmë logon në pozicionin e duhur

VESHJE FITNESI PLUS

Shembull pa pagesë me shumicë me porosi të pantallonave të shkurtra joga

Ne mund të ofrojmë mostër falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e transportit.

pantallona joga me xhepa për femra

Pantallona Yoga Me Xhepa Për Femra Furnizim Fabrikash

Ne jemi një fabrikë profesionale e pantallonave joga në Kinë.Me më shumë se 10 vjet përvojë, ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë këshilla profesionale për pëlhurën, printimin, etj. Ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbime OEM/ODM.Mirë se vini të na kontaktoni.

shkurtim i pantallonave joga për shtatzëni (2)

Pantallona yoga materniteti Çmimi i fabrikës

Këto pantallona lehonie kanë një brez të gjerë me rregullim të brendshëm që zgjerohet lehtësisht për të ndryshuar madhësinë komode nga tremujori i parë deri në periudhën pas lindjes

pantallona joga me bel të lartë

Pantallona joga të ngushta me bel të lartë për femra, dizajn pa pagesë

Ne mund t'i ndihmojmë klientët të dizajnojnë falas sipas nevojave dhe ideve të tyre.

Çfarë thonë klientët tanë?

Agnes në Gjermani

Unë punoj me Amy në zhitt dhe ajo përpiqet të më japë këshilla që duhet të marr kur të marr një produkt më pak të popullarizuar nga një furnizues tjetër i pantallonave joga dhe dollakë për femra.Nga fillimi deri në fund, Amy na ndihmoi të lansojmë shumë produkte në tregun gjerman.Jemi shumë të kënaqur me mbështetjen, komunikimin dhe më e rëndësishmja cilësinë e produktit.zhitt është fabrika dhe prodhuesi më i kualifikuar i veshjeve sportive me të cilin kemi punuar ndonjëherë.Mezi presim ta vazhdojmë këtë partneritet edhe në të ardhmen.

lex në Kanada

Profesionalizmi juaj më ka bindur që të krijoj një marrëdhënie afatgjatë me ju.Ju jo vetëm që na dhatë shumë sugjerime nga procesi, ngjyra dhe pëlhura, por na dhatë edhe shumë mendime profesionale nga zhvillimi i tregut dhe zhvillimi i produktit.Sistemi juaj i përsosur i shërbimit pas shitjes është një nga faktorët kryesorë për bashkëpunimin tonë afatgjatë.Ju jeni prodhuesi më i mirë me të cilin kam punuar ndonjëherë dhe mezi pres me padurim bashkëpunimet tona të ardhshme.

Lenitia në Meksikë

Anna me ka kujtuar te marr produktin nje dite para se ta marr, e kam marr shume shpejt, paketimi eshte shume i detajuar, sherbimi eshte shume i vemendshem, po ashtu edhe cilesia eshte shume e mire, jam shume e kenaqur edhe pse cmimi nuk është më e ulëta, por ajo e bën atë për mua Kursoi shumë kohë komunikimi dhe gjithashtu më dha sugjerime më profesionale produktesh, isha pikërisht ajo që donim.

Ky është furnizuesi më i mirë i përshtatshëm që kam marrë nga 14 furnitorë.Mezi presim bashkëpunimin tonë më të madh në të ardhmen.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
dollakë joga me bel të lartë

FAQ

1. Si është cilësia juaj?

Kompania jonë prodhon vetëm veshje me cilësi të lartë.Ne nuk jemi një kompani "fast fashion" dhe nuk përdorim materiale të paprovuara.Të gjitha pjesët tona janë të dizajnuara për përdorim praktik dhe janë projektuar dhe prodhuar për të qëndruar.Ne jemi krenarë për cilësinë e produkteve tona.

2. Me sa kompani punoni?

Ne punojmë me krenari me mbi 2,000 marka dhe gjithnjë e më shumë.Nuk mund të specifikojmë markën sepse e marrim shumë seriozisht konfidencialitetin e klientëve tanë, por ka shumë mundësi që një nga pjesët që bëjmë të përfundojë në gardërobën tuaj.

3. Koha e dorëzimit

Mostrat në vend: Dërgoni brenda 3 ditëve

Vërtetim: dorëzim 15 ditë

Shitje me shumice ne vend, dorëzimi 15 ditë pune

Prodhimi me shumicë (më shumë se 20,000 copë) 45 ditë pune

4. Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?

Sasitë tona minimale të porosive janë mesatarisht shumë të ulëta në krahasim me prodhuesit e tjerë të veshjeve.MOQ-të ndryshojnë në varësi të elementeve të projektimit dhe materialeve të zgjedhura.MOQ-ja jonë mesatare për produktet plotësisht me porosi është: 200 copë, dhe produktet tona me shumicë ndryshojnë.Konsulencë specifike sipas gjendjes së stokut

5. Ku jeni?

Fabrika jonë e prodhimit dhe ekipi i shitjeve në Huizhou, Kinë

6. Çfarë lloj produktesh prodhoni?

Linja jonë kryesore e produkteve është e përshtatshme për:

Veshje joga

Pantallona joga për femra

Pantallona Yoga për meshkuj

Pantallona joga me xhepa

Pantallona Joga Flare

Pantallona të ngushta joga

Nëse dëshironi të prodhoni një produkt që nuk është në këtë listë, ju lutemi na tregoni pasi ne mund ta marrim produktin për ju.

7. Çfarë përfshin çmimi juaj për njësi?

Çmimet tona përfshijnë dy produkte plotësisht me porosi:

① Veshje

② Etiketa të personalizuara me logon, madhësinë, përbërjen e materialit, udhëzimet e larjes, etj.

③ Çdo pjesë ka një çantë zinxhir me një ngjitëse madhësie

④ Nëse keni ndonjë kërkesë tjetër, të tilla si etiketat e varura me porosi, çanta të printuara me porosi ose karta promovuese, ju lutemi na tregoni tani dhe ne do t'ju japim një çmim

Pantallona Yoga me shumicë Yoga, Kategoritë kryesore të Yoga

Gjetja e prodhuesit të përsosur të pantallonave joga për kompaninë tuaj është e lehtë dhe argëtuese kur blini nga ne.Sigurohuni që marka juaj të dallohet për klientët ndërsa ata janë në shtëpi ose në rrugë Si një nga furnizuesit kryesorë të pantallonave joga dhe prodhuesit e veshjeve sportive në Kinë, ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë stilesh për të zgjedhur që të gjitha mund të markohen me detajet e biznesit tuaj për fushatën tuaj të ardhshme të marketingut.Ne furnizuesit më të mirë të pantallonave joga ofrojmë një gamë të gjerë produktesh të cilat përfshijnë pantallona Yoga Yoga, Yoga Top dhe veshje të tjera sportive etj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni