Машки тесни панталони за јога ОЕМ Извор Фабрика |ЖИХУИ

Краток опис:

Машки со високи перформансиевтини прилагодени јога панталонисо рамни шевови за заклучување за нула иритација и зајакнати за да се избегне искривување и триење.Хеланките се карактеризираат со наредени дизајн за рационализирана покриеност.Широк еластичен струк за совршено вклопување.Кина е водечкаприлагоден производител на панталони за јога.Ергономскиот дизајн ги прави машките панталони за компресија удобни за носење.Професионална фабрика на големо, добредојдовте воприспособете.


 • Карактеристики:Дише, ја отстранува влагата, брзо се суши, удобно, мала тежина
 • Апликација:Јога, теретана и фитнес, џогирање
 • Цена:Преговарање
 • Плаќање:T/T, Paypal, гаранција за трговија
 • Лого:Прилагодено печатење на лого
 • Модел бр.:zh015
 • Боја:Приспособена боја
 • Сезона:Цела сезона
 • Пример:Може да се обезбеди
 • Детали за производот

  Прилагоден процес

  Плаќање и испорака

  Претворете ги вашите фотографии во јога хеланки

  Ознаки на производи

  Машки хеланки за фитнес со висок струк Прилагодени машки панталони за јога

  Популарнотоудобни панталони за јога на големо.

  ▶ Машки спортски хеланки со високи перформанси.Мазната и ултра-мека ткаенина обезбедува исклучително удобен допир и обезбедува одлична вентилација за да остане кул.Високо функционалните панталони за компресија ја одвлекуваат потта од вашата кожа и се удобни за носење цел ден.

  ▶Нашите хеланки за трчање се направени од лесна ткаенина.Уникатниот 4-насочен дизајн за истегнување овозможува зголемена подвижност во која било насока.Ја максимизира удобноста при спортување.Се вклопуваат како втора кожа и тешко се носат.Тесното вклопување ви помага да се чувствувате посигурни и поддржани.

  85% полиестер, 15% еластинОпремени

  ▶Шевовите со рамна брава обезбедуваат нула иритација и се зајакнати за да се избегне деформација и триење.Хулахопките обезбедуваат рационализирана покриеност со линиски дизајн.Голема еластична половина за совршено вклопување.Ергономскиот дизајн прави машките панталони за компресија да се носат добро и удобно.

  ▶ Машки спортски хулахопки идеални хулахопки за тренирање за трчање, кревање тегови, велосипедизам, јога, качување, тенис, фудбал, темпо, пловење, вежбање, атлетика, голф во теретана итн.Го подобрува кислородот и циркулацијата во нозете и го намалува заморот и болката во мускулите.

  Понудени низок MOQ.100 парчиња

  Времето на испорака е стабилно и брзо

  Нарачките на OEM и ODM се добредојдени

  млади машки спортски панталони
  машки хеланки со торбичка

  Еден однајдобрите женски панталони за јога обичај

  [Високи перформанси] - Овие компресивни хеланки го подобруваат протокот на крв и снабдувањето со кислород до мускулите на нозете, зголемувајќи ги перформансите на мускулите и намалувајќи го времето за опоравување.Тесното вклопување ви помага да се чувствувате посигурни и поддржани.

  [Брзо сушење] - Трчањетовисоки машки јога панталонисе изработени да бидат ултра-дише и исфрлајќи ја влагата ткаенина која веднаш ќе ја апсорбира потта од вежбањето.Спречување на растот на бактериите и држење настрана од непријатни мириси.

  млади машки спортски панталони
  машки велосипедски хеланки
  Gymshark машки хеланки

  Дознајте повеќе детали запанталони за јога на големо за жени

  Дознајте повеќе детали заснабдувач на женски јога хеланки

  Табела на големини

  единица: cm
  Големина 4 6 8 10 12
  Должина 84 86 88 89,5 91
  Половината 53 57 61 65 69
  Колкот 70 74 78 82 86
  машки хеланки за теретана
  машки велосипедски хеланки
  Gymshark машки хеланки
  Gymshark машки хеланки

  Различни бои:

  машки хеланки за теретана

  црна

  машки хеланки за теретана

  сиво

  Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

  TPU дебела етикета

  Дебела етикета на TPU

  Етикета од лимена фолија

  Етикета за лимена фолија

  Тај-боја печатена етикета

  Тај-боја Печатена етикета

  дебела ознака со модел

  Етикета со дебела шема

  Силиконска рефлектирачка етикета

  Силиконски рефлектирачки етикета

  Силиконска етикета

  Силиконска етикета

  етикета од розово злато

  Етикета од розово злато

  ознака за огледало

  Огледало Марк етикета

  светлосна етикета

  Лесна етикета

  Сјајна силиконска етикета

  Сјајна силиконска етикета

  3M рефлектирачка етикета

  3M рефлектирачка етикета

  Желе силиконски етикета

  Желе силиконски етикета

  Ние сме апрофесионален производителна јога облека.Имаме долгогодишно искуство воприлагодена и големопродажна услуга.Посветени сме на производство на широк асортиман на удобна и модерна спортска облека.

  НАША ПРЕДНОСТ

  Мала количина Производител на јога панталони Фабриката за продажба на големо

  ПРОДАЖБА И НА ГОЛЕМО

  Можеме да ја обезбедиме услугата за сопствена услуга или на големо за вашиот бизнис.

  СЕРИЈА НА ФИТНЕС ПАТАЛОНИ ЈОГА

  Овде можете да најдете сè што сакате за јога панталоните.

  БРЗА ИСПОРАКА

  Ние соработуваме со бродската компанија и користиме воздушен трансфер, обезбедуваме навремена испорака.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

   

  Прифаќаме PayPal, кредитна картичка преку PayPal или Bank Wire, надоместокот за трансакцијата е 20 $ преку Bank Wire и 4,5% од вкупниот износ платен преку Paypal или кредитна картичка преку Paypal.Ако купувате поголема сума, ви препорачуваме да користите банкарски трансфер за да заштедите на надоместоците за трансакции за плаќање.Ние исто така прифаќаме RMB WeChat Pay и Alipay (без такса за трансакција)

  Прилагодените јога хулахопки се однапред нарачани и ќе бидат произведени според вашите барања откако ќе нарачате.Времето на производство е генерално околу 3-7 дена.Откако ќе се направи, ќе ви го испратиме, нудиме две услуги за испорака, поштенски и експресни.

  Експресната услуга (DHL/FedEx/UPS) е безбедна и брза, а просечното време на транзит е околу 7-10 дена.
  Поштенските услуги за испорака на мали пакети се поевтини, со просечно време на транзит од околу 8-20 дена.
  Времето на испорака е само за референца и не го гарантира временскиот рок.Овие начини на испорака може да се следат преку Интернет, а ние ќе го обезбедиме бројот за следење за да можете да го проверите статусот во секое време.

  Прилагодени печатени јога хеланкиПрилагодени печатени јога хеланки

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја