Pantallona joga me xhep

Pantallona joga me xhep

ZHIHUI është burimi juaj i besuar për pantallonat joga me xhepa të cilësisë së lartë si një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të pantallonave të ndryshme joga me xhepa.dhe jemi të pajisur me një fabrikë profesionale e cila ju ofron edhe pantallonat joga të personalizuara me xhepa.

Kompania jonë i përmbahet parimit "cilësia është jeta e kompanisë, dhe besueshmëria është shpirti i kompanisë", dhe prodhon dollakë aktive me xhepa, pantallona të ngushta joga për gratë, pantallona joga të ndezura dhe pantallona joga për burra.Qëllimi ynë është gjithmonë i qartë: të jemi konkurrues dhe të ofrojmë produkte me cilësi të lartë për klientët në të gjithë botën me çmime konkurruese.Ne mirëpresim blerësit potencial të na kontaktojnë për porositë OEM dhe ODM.Produkti do të furnizohet në të gjithë botën, si në Evropë, Amerikë, Australi, Nju Delhi, Argjentinë, Gana, Singapor, etj. Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga këto produkte, mos harroni të na njoftoni.Ne do të jemi të lumtur t'ju citojmë pas marrjes së specifikimit tuaj të thellësisë.Ne kemi inxhinierët tanë privatë me përvojë në R&D për të përmbushur ndonjë nga nevojat tuaja, ne mezi presim të marrim kërkesat tuaja së shpejti' dhe shpresojmë të kemi mundësinë të punojmë me ju në të ardhmen.Mirë se vini në kompaninë tonë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
fabrikat më të mira të pantallonave të ngushta joga

Prodhuesi më i mirë i pantallonave joga me xhepa, Fabrika në Kinë

Si prodhues i pantallonave joga me xhepa, ne kemi mbi 10 vjet përvojë në shitje me shumicë dhe eksport.Pantallonat tona joga me produkte xhepa eksportohen jashtë shtetit, veçanërisht në SHBA, Australi, Kanada, MB dhe Evropë.

Si prodhues i pantallonave joga me xhepa me fabrikën e vet, ZHIHUI dizajnon dhe prodhon çdo vit një gamë të gjerë të stileve klasike dhe të njohura të pantallonave joga me xhepa, dhe gjithashtu ofron shërbime OEM&ODM.Nëse dëshironi të lansoni markën tuaj të pantallonave joga me xhepa, ne mund t'ju ndihmojmë të personalizoni logon/modelin/paketimin tuaj për të përmbushur nevojat tuaja të personalizuara.

Ne përdorim pëlhura të zgjedhura najloni / material elastik / poliestër, pantallonat joga janë elastike, të rehatshme për t'u veshur dhe përshtaten në mënyrë të përsosur.Me kontroll të rreptë të cilësisë në prodhim, produktet tona janë gjithashtu në gjendje t'i rezistojnë konsumit dhe plakjes, duke siguruar vlerën maksimale për para.

MOQ i vogël:100 copë pantallona joga me shumicë me stil dhe ngjyrë xhepa.

Shërbimi i Etiketës Private:Personalizo dizajnin / logon / modelin / etiketën / etiketën e lëkundjes / paketën / barkodin, etj.

Cilesi e larte:Të gjitha pantallonat joga të personalizuara me xhepa duhet të kalojnë 5 herë inspektime rigoroze të cilësisë përpara dërgesës.

Kohët e shpejta të ofrimit:7 ditë për prodhimin e mostrës dhe 25 ditë për prodhimin me shumicë pasi të jenë konfirmuar të gjitha pantallonat joga me shumicë me detaje të dizajnit të xhepave.

Ekipi i R&D:Mbi 10 vjet përvojë në industrinë e veshjeve sportive me shumicë në pantallona yoga me xhepa

Kapaciteti i prodhimit:Prodhim mujor i 150000 copë pantallona joga me shumicë me xhepa

Komunikim i qetë:Ekipi i shitjeve 24 orë në internet, me përvojë dhe me durim ju ofron përditësime të drejtpërdrejta dhe pantallona joga profesionale me shumicë me sugjerime xhepash.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona Yoga me xhepa Prodhues - ZHIHUI

ZHIHUI është prodhuesi kryesor i pantallonave joga me xhepa në Kinë, i përkushtuar për të ofruar pantallona joga të rehatshme dhe në modë me xhepa.Me një linjë prodhimi profesionale dhe shërbim të besueshëm OEM&ODM, shitësit me pakicë në të gjithë botën na zgjedhin si prodhues të besuar të pantallonave profesionale joga me xhepa.

Dizajni i pantallonave të ngushta joga me porosi

Dizajn me porosi

Ne punojmë së bashku me ju për të krijuar pantallona yoga me koleksion xhepa nga e para.Na jepni një skicë dizajni dhe kërkesat për dizajnin dhe cilësinë, ose na dërgoni mostra origjinale me këshilla të modifikuara.Ne do t'ju dëgjojmë me kujdes dhe do t'ju ofrojmë sugjerimet tona për dizajnin, matjen, pëlhurën, ngjyrën dhe të tjera.

Teknika të ndryshme të logos me porosi

Logo e personalizuar

Ne mund të ofrojmë një sërë teknikash logosh, si printimi me ekran mëndafshi, qëndisja, sublimimi, transferimi i nxehtësisë, printimi i silikonit, stampimi, etj. Të gjitha teknikat e mësipërme mund të aplikohen në dizajnin e veshjeve tuaja sportive për ta bërë markën tuaj të spikatur, më të vlefshme, dhe me shume stil.

Pëlhura për pantallona joga

Pëlhura me porosi

Bazuar në dizajnin, ne do t'ju rekomandojmë pëlhura premium dhe të përshtatshme që t'i krahasoni dhe zgjidhni.Një përzgjedhje e gjerë e pëlhurave, duke përfshirë pambuk, najlon, poliestër, stilastik, fibra bambuje, viskozë, fije artificiale, pëlhurë të riciklueshme, etj.

Modele me ngjyra për pantallona Yoga

Ngjyrosje me ngjyra

Ngjyra të ndryshme mund të zgjidhen nga katalogu i mostrave të pëlhurave ose Personalizojeni ngjyrën tuaj sipas modeleve të ngjyrave ose ngjyrave Pantone që keni dhënë

Etiketa, etiketa dhe paketa e personalizuar

Paketa e personalizuar

Ne ofrojmë shërbim me porosi për Etiketën e Kujdesit, Etiketën e Markës, Etiketën Swing, Ngjitësin UPC dhe çantën e paketimit, etj.Thjesht tregoni kërkesat tuaja dhe ne do t'i bëjmë të gjitha për ju.

Pantallona joga me xhepa Prodhuesit dhe furnizuesit dhe fabrikat në Kinë

Dëshironi të blini pantallona joga të personalizuara me xhepa me shumicë në Kinë?Prodhuesi i famshëm i pantallonave joga me xhepa janë këtu për t'ju ndihmuar me sipërmarrjen tuaj të biznesit.E tëra çfarë ju duhet të bëni është të komunikoni specifikimet tuaja për të gjitha kërkesat tuaja të personalizuara me ekipin e projektimit të një prej prodhuesve më të njohur në Kinë.Skema e ngjyrave, inxhinieria e materialeve, nuancat dalluese, përmasat e ndryshme, e kështu me radhë janë të gjitha konsideratat kryesore kur drejtoni ekuipazhin mbi kërkesat krijuese të koleksionit të ri të dyqanit tuaj.Specialistët krijues do të krijojnë një artikull mostër bazuar në specifikimet tuaja, i cili mund të akordohet mirë dhe të prodhohet në masë.Ne sigurohemi që të kënaqim blerësit me shumicë me gamën e madhe të pantallonave joga të personalizuara me xhepa.Si prodhuesi kryesor i pantallonave joga me xhepa, ne përpiqemi fort për të përmbushur nevojat më të gjera të shitësve me pakicë dhe pronarëve të bizneseve, dhe ekipi ynë artizanal kërkonte pantallona joga të personalizuara me xhepa për to, që nxjerrin një përzierje të mrekullueshme stili dhe rehatie.

Pantallona joga me xhepa për punë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona Capri Yoga me xhepa

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona joga me çizme me xhepa

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona Yoga të Vjetër Navy Me Xhepa

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona joga dollakë me xhepa

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona joga të buta me xhepa

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona joga pambuku me xhepa

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona joga të buta me gjalpë me xhepa

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona joga të tejdukshme me xhepa

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Nuk e gjeni atë që kërkoni?

Thjesht na tregoni kërkesat tuaja të hollësishme.Oferta më e mirë do të ofrohet.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Tabela e madhësisë së pantallonave joga me xhepa

US CN UK EU FR Busti cm Bel cm Ijet cm
XXS (00) XS 6 34 36 80 60 86
XS (0/2) S 8 36 38 83 63 89
S(4/6) M 10 38 40 87 67 94
M(8/10) L 12 40 42 93 73 99
L(12) XL 14 42 44 98 78 104
XL (14) XXL 16 44 46 103 83 109
XXL (16) XXXL 18 46 48 109 88 114

Pse pantallonat joga me xhepa janë kaq të njohura?

Ka disa arsye pse pantallonat joga me xhepa janë trendi i ri.Për një, ato janë të shkëlqyera për të ruajtur telefonin tuaj ose sende të tjera të vogla ndërsa jeni duke ushtruar.Ato gjithashtu e bëjnë më të lehtë mbajtjen e sendeve tuaja thelbësore me vete në lëvizje pa pasur nevojë të shqetësoheni për mbajtjen e një çantë të veçantë.Plus, ato thjesht e bëjnë veshjet tuaja të fitnesit më të gjithanshëm.Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në palestër, duke vrapuar ose duke marrë pjesë në një orë joga, xhepat në pantallona e bëjnë të lehtë të qëndroni të organizuar dhe gati.

Për fat të mirë, dollakët me xhepa ekzistojnë për t'ju ndihmuar të mbani gjërat thelbësore me lehtësi dhe diskrete.Edhe nëse nuk jeni duke ushtruar, dollakat dhe pantallonat joga me xhepa janë të përshtatshëm dhe të rehatshëm.

 

Pse vendosëm të shisnim dollakë me shumicë me xhepa?

 

Pantallonat e jogas luajnë një rol të rëndësishëm si veshje për femra, por nga të gjitha pajisjet e fitnesit të femrave, dollakët e jogas duhet t'i qëndrojnë provës së djersës dhe ushtrimeve të zellshme.

 

Natyrisht, një klub fitnesi nuk është një shfaqje mode, por mund të na sjellë gëzim dhe lehtësi kur ne kemi nevojë të dukemi mirë dhe të ndihemi rehat.Gjithashtu, meqenëse veshja aktive është bërë një element kryesor i përditshëm për shumë gra, dollakët e fitnesit tani janë më të rëndësishme sesa një kurs i thjeshtë vrapimi ose joga.

 

Ja pak: Ku e mbani telefonin ose pajisjen tuaj portative kur jeni duke ushtruar ose duke bërë joga?Për të zgjidhur këtë problem u krijuan dollakë me shumicë me xhepa.Ai siguron një vend të përkohshëm për të vendosur sende për lehtësinë tuaj gjatë udhëtimit tuaj drejt dhe nga stërvitja juaj.Nëpërmjet hulumtimit tonë afatgjatë të tregut, zbuluam se gjithnjë e më shumë njerëz fitnesi preferojnë pantallonat joga me xhepa, sepse njerëzit janë gjithnjë e më të pandashëm nga celularët e tyre.
Natyrisht, me depërtimin e pantallonave joga në skenat e përditshme të kohës së lirë, është gjithnjë e më e nevojshme dizajnimi me xhepa.

 

Shkalla e prodhimit të prodhuesit

ZHIHUI është një fabrikë burimore e pantallonave joga, e fokusuar në zhvillimin dhe prodhimin e pantallonave joga.Disponojme dy linja prodhimi pa tegel, 50 makina te rrumbullakta te importuara nga Italia dhe 4 linja prodhimi te varura me kapacitet prodhimi mujor 50000-70000 cope.

Fabrika jonë ka një fabrikë moderne prej 9000 metrash katrorë, 500 punonjës teknikë, një ekip teknik profesional, dizajnues profesionistë modelesh dhe ne zhvillojmë më shumë se 100 produkte të reja çdo vit, në mënyrë që të mund të personalizojmë me lehtësi markën tonë për klientët tanë.

OEM fabrika e veshjeve të jogës për femra
fabrika e veshjeve të jogës
veshin fabrikë yoga

Cilat janë avantazhet e pantallonave tona joga me xhepa?

1. Siguroni dizajn super të përshtatshëm me ekipin e dizajnit të pantallonave joga në xhep

Pantallonat e jogës në palestër -- të njohura edhe si "dollakë" në disa raste - janë një opsion i shkëlqyeshëm kur përgatiteni për një qendër fitnesi.Filloni duke u siguruar që pantallonat joga të përshtaten me ijet tuaja dhe vendosni të përdorni një bel të lartë për ndihmë shtesë.Kur të gjeni përshtatjen e përsosur, merrni parasysh atributet e tjera të ndryshme që mund të përmirësojnë stilin tuaj të jetesës.Nëse preferoni ta mbani telefonin afër për punë, kërkoni dollakë me xhepa anësorë të integruar.

Nëse ju pëlqen të vraponi jashtë natës, kërkoni dollakë me vija të kuqe reflektuese për veti më të mira sigurie.Pantallonat tona joga me shumicë me xhepa mund të personalizohen me vija të kuqe reflektuese.Ekziston gjithmonë një në pantallonat tona joga me shumicë që i përshtaten nevojave tuaja, pavarësisht nëse keni nevojë për xhepa apo jo.

2. Prodhues i pantallonave joga me xhepa me material të personalizueshëm

Jo të gjitha pantallonat joga prodhohen njësoj, dhe ndryshimi më i madh në cilësinë e lartë është tek tekstilet.Elastani, i njohur gjithashtu si material elastik ose stilastik, është vetëm një nga produktet më të zakonshme që përdoret për të bërë dollakë.Fabrika jonë mund të personalizojë çdo material që ju pëlqen për produktin tuaj.

Elastani është i qëndrueshëm dhe elastik - ju patjetër dëshironi 2 veçori në një grup të fortë getash atletike.

Siç vë në dukje Shaped Magazine, shumë kompani "sportesh dhe argëtimi" përziejnë materialin elastik me një sërë produktesh të tjera si poliesteri, najloni dhe argjendi për të prodhuar një trup të shtrënguar që thith shpejt lagështinë, kontakton trupin dhe zvogëlon aromën e pantallonave.

Disa kompani bllokojnë produktet e prodhuara nga njeriu në favor të tekstileve të bëra nga artikuj natyralë si pambuku, bambu dhe leshi.Këto produkte janë shumë komode, por kanë aftësi të kufizuar për të thithur djersën.

Shkruani informacionin material kur bëni blerje dhe mbani në mend se cili material është më i miri për trupin tuaj.

3. Dizajn xhepi i përshtatshëm për skenarë të ndryshëm

Dollakët më të mirë të jogës mund t'ju ndihmojnë të shfrytëzoni sa më shumë kohën tuaj në klubin shëndetësor, prandaj sigurohuni që të zgjidhni atë që përputhet me llojin e detyrës që po bëni.Më poshtë është një referencë për disa programe ushtrimesh të përdorura zakonisht.

Vrapim/Kardio: Dollakët me shtrirje nevojiten për stërvitje me intensitet të lartë, të cilat mund t'ju japin motivim.Nëse jeni duke vrapuar ose duke ecur me biçikletë jashtë, mund të dëshironi për argëtim dollakë me xhepa të vegjël.

Stretching: Pushimi, përkulja dhe shtrirja tregojnë se keni nevojë për geta shtesë.Qëndroni larg getave me rripa ose zinxhir, pasi ato mund të shtyjnë në mënyrë të bezdisshme në trupin tuaj nëse shtriheni në bark, anash ose shpinë.

Peshënngritje: Squats, ngritja e peshave dhe lunges me siguri do t'i vënë në provë dollakët tuaja.Duke marrë parasysh që pjesën më të madhe të kohës e kaloni duke ushtruar para pasqyrës, zgjedhja e një palë pantallonash sportive më magjepsëse nuk është një siklet!

Dollakat e zeza me bel të lartë me xhepa dhe bel me rrip janë më të mirat për ushtrimet praktike që kalojnë mes peshëngritjes dhe kardio.

Pse na zgjidhni si furnizuesin e pantallonave të ngushta joga në Kinë

Cilesia me e mire

Ne kemi përvojë të pasur në prodhimin, dizajnimin dhe aplikimin e pantallonave joga dhe u kemi shërbyer më shumë se 100 klientëve në mbarë botën.

Çmimi konkurrues

Ne kemi një avantazh absolut në koston e lëndëve të para.Me të njëjtën cilësi, çmimi ynë është përgjithësisht 10%-30% më i ulët se tregu.

Koha e shpejtë e dorëzimit

Ne kemi transportuesin më të mirë të transportit, i disponueshëm për të kryer transportin me ajër ekspres, det, madje edhe shërbimin derë më derë.

Pyetjet e bëra më shpesh

Cilat janë pantallonat joga?

Pantallonat joga janë një tjetër alternativë popullore ndaj pantallonave moderne.Gjithmonë mund të gjesh dikë që i vesh ato në Starbucks, në palestër ose në studio yoga, ose për të marrë fëmijët e tyre nga shkolla.Pantallonat joga nuk janë ekskluzive për jogët, por ato janë padyshim fundet e dizajnuara më mirë për praktikën e jogës.Dallimi kryesor midis dollakave dhe pantallonave joga është trashësia dhe elasticiteti i pëlhurës, si dhe brezi i belit.Pantallonat joga priren të jenë më të trasha dhe më të qëndrueshme, kështu që nuk do të duken kur të lëvizni.Ata janë të shtrënguar në zonën e bustit, por lirohen ndërsa lëvizni poshtë në pozicione të ndryshme.

Stili i pantallonave joga

Shumë dollakë palestër janë në të vërtetë më shumë si pantallona joga sesa dollakë.Stilet përfshijnë pantallona të shkurtra, pantallona me këmbë të gjera, pantallona sportive joga, dollakë të prerë, pantallona vrapimi deri në kyçin e këmbës dhe më shumë.Stilet më të njohura të pantallonave joga janë stilet e dollakave me bel të lartë.Këto pantallona janë më të mira se dollakët çdo herë, sepse ato në fakt janë të dizajnuara për lëvizje funksionale dhe jo për modë të lirë.

Për çfarë shërbejnë xhepat e pantallonave joga?

Rishikuesit vunë re se pantallonat qëndronin në vend gjatë të gjitha llojeve të stërvitjeve dhe atyre u pëlqenin veçanërisht xhepat - dy xhepa të mëdhenj anësor për telefonin dhe portofolin tuaj dhe një xhep të vogël brezi për çelësat tuaj.

Cilat janë xhepat e vegjël në pjesën e pasme të dollakave?

Xhepi është mjaft i madh për të mbajtur një smartphone, apo edhe një iPhone 6 dhe telefona më të mëdhenj Android.Mbyllet mirë me zinxhir që të mund të vraponi, shtriheni dhe përkuleni pa menduar për xhepat tuaj.Kush dëshiron të shqetësohet për diçka që i bie nga xhepi gjatë ushtrimeve ose vrapimit

Pantallona Yoga vs Dollakë Modë vs Dollakë Activewear

Në fund të fundit, këto terma mund të ngatërrohen lehtësisht.Është e rëndësishme të bëhet dallimi midis pantallonave joga dhe dollakave atletike që janë më cilësore, më të shtrenjta, më të trasha dhe kanë pëlhura më të mira për të ushtruar dhe bërë joga.

Dollakët e veshjeve aktive janë një hibrid midis pantallonave joga dhe dollakave, por gjithsesi hyjnë në kategorinë e jogës, sepse ato nuk janë kurrë opake dhe zgjasin më shumë.Dollakët e modës janë të lira dhe kanë modele dhe stile argëtuese për përdorim të rastësishëm ose të veshjes.

Në fund të fundit, ndryshimi midis pantallonave joga dhe dollakave është i madh.Ato ndryshojnë ndjeshëm në çmim, stil, pëlhurë dhe funksionalitet.Në fund të ditës, nëse dëshironi të bëni joga ose të ushtroni, zgjidhni pantallonat joga.Nëse dëshironi të rrini jashtë ose të krijoni një stil casual, zgjidhni dollakë.

Keni një kërkesë të veçantë?

Në përgjithësi, ne kemi produkte të zakonshme të pantallonave joga dhe lëndë të para në magazinë.Për kërkesën tuaj të veçantë, ne ju ofrojmë shërbimin tonë të personalizimit.Ne pranojmë OEM/ODM.Ne mund të printojmë logon tuaj ose emrin e markës në trupin dhe paketimin e pantallonave joga.Për një citat të saktë, duhet të na tregoni informacionin e mëposhtëm:

Specifikim

Ju lutemi na tregoni kërkesat për pëlhura;dhe nëse është e nevojshme të shtoni funksione shtesë si p.sh. mostrat me ngjyra, paketën ose dizajnin me porosi etj.

sasi

Nuk ka kufi MOQ.Por për sasitë Max, do t'ju ndihmojë të merrni çmimin më të lirë.Sa më shumë të porositur, çmimi më i ulët mund të merrni.

Aplikacion

Na tregoni aplikacionin tuaj ose informacion të detajuar për projektet tuaja.Ne mund t'ju ofrojmë zgjedhjen më të mirë, ndërkohë që konsulenti ynë i shitjeve mund t'ju japë më shumë sugjerime sipas buxhetit tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni