Pantallona joga flare

Vishni pantallonat tona të ndezura dhe ndjehuni të ajrosur!Hapjet e belit dhe të këmbëve kanë fije tërheqëse që mund t'i rregulloni për të lehtësuar rehatinë tuaj dhe për t'i lejuar këmbët tuaja të lëvizin rehat ndërsa pëlhura lëviz nëpër ajër sa herë që lëvizni.Vargu i tërheqjes ju lejon të ndryshoni stilin e pantallonave në mënyra të ndryshme, pasi mund t'i bëni stil të fryrë ose me këmbë të gjera si të dëshironi.

E përkryer për klasat e jogës, ju mund të vishni pantallona të ndezura dhe të tregoni stilin tuaj elegant ndërsa përkulni trupin tuaj në poza të ndryshme joga.Pëlhura e hollë dhe elastike është gjithashtu e frymëmarrjes, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për djersitjen.

ZHIHUI prodhon dhe furnizon veshje joga me porosi OEM, të tilla si pantallona yoga me porosi, pantallona joga për femra, dollakë yoga, pantallona joga të ndezura, kostume joga, bluza joga dhe xhaketa.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pantallona Yoga me porosi Prodhues Veshje me porosi Yoga

ZHIHUI prodhon dhe eksporton veshje sportive me cilësi të lartë, veshje me porosi fitnesi, veshje me porosi joga dhe prodhues të veshjeve aktive.

Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të rrobave të yoga-s me porosi dhe pantallonave yoga me porosi nga Provinca Guangdong, Kinë.Për më shumë se një dekadë, ZHIHUI ka qenë një furnizues kryesor i veshjeve sportive me porosi dhe pantallonave joga me porosi.Ne ofrojmë zgjidhje të plota për të gjitha nevojat e startupeve të reja të veshjeve aktive dhe markave të themeluara në veshje me porosi joga dhe veshje aktive me porosi.

Yoga me porosi dhe veshje aktive ndonjëherë mund të jenë të frikshme për shkak të detajeve teknike, dizajnit, stilit, pëlhurës, përshtatjes, madhësisë, prerjes dhe shumë opsioneve të tjera për të zgjedhur.Si prodhues profesional i veshjeve aktive me porosi, prodhues të pantallonave joga me porosi dhe prodhues të veshjeve aktive, ne punojmë ngushtë me klientët tanë për t'i ndihmuar ata të zgjedhin opsionin më të mirë dhe t'i bëjnë produktet e tyre të dallohen.

Nëse jeni duke kërkuar për një prodhues me porosi veshjesh për yoga, furnizues me porosi të pantallonave joga ose prodhues të veshjeve sportive me porosi ZHIHUI është përgjigjja juaj.

Pse duhet të zgjidhni ZHIHUI si prodhues të veshjeve sportive, veshjeve aktive dhe pantallonave joga me porosi, sepse ne kemi përvojën, ekspertizën, njohuritë, ekipin dhe njësinë e mirëformuar të prodhimit.

Nuk jeni shumë të njohur me aspektet teknike të rrobave të stërvitjes me porosi, rrobave me porosi të yogës dhe pantallonave me porosi të jogës?

Nuk keni pse të shqetësoheni, këtu në ZHIHUI, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar dhe udhëzuar për t'ju sjellë rezultatet më të mira me ekspertizën tonë dhe njohuritë e gjera në prodhimin e veshjeve sportive me porosi dhe pantallonave joga me porosi.

Pasi të keni gati dhe kompletuar dizajnin tuaj të veshjeve sportive ose veshjeve sportive ose paketën teknike (edhe një foto referencë është në rregull), gjithçka që na mbetet është të bëjmë mostra dhe t'i jetësojmë idetë tuaja të dizajnit.

Ne prodhojmë dhe furnizojmë veshje joga me porosi, veshje aktive me porosi dhe pantallona joga me porosi me MOQ të ulët, madhësi dhe përshtatje të personalizuar, logo me porosi, etiketa me porosi dhe shpërndarje në shtëpi.Pra, nëse filloni një markë të re veshjesh sportive ose një ZHIHUI tashmë të krijuar është zgjedhja juaj më e mirë.Ne ofrojmë shërbime të korrigjimit të veshjeve me porosi të yogës dhe të pantallonave të yogas me porosi;ne nuk ngarkojmë mostra të mëdha si të tjerët.

Ne përdorim pëlhura me cilësi të lartë për të gjitha rrobat tona të yoga-s dhe pantallonat e personalizuara të yoga-s, ne përdorim pëlhurat më të mira për të siguruar qëndrueshmëri, rehati dhe performancë.

Të gjitha pëlhurat tona janë të ajrosura, që thithin lagështinë, rezistente ndaj tkurrjes, tharje të shpejtë, kundër grumbullimit dhe më shumë.

流水线

Ekipi i shkëlqyer i dizajnit, lëshon rregullisht produkte të reja

Mostra të shkëlqyera për ta bërë produktin tuaj të dallohet

OEKO-TEX Standard 100;Klasa e ngjyrave 4 Fastem: Pëlhura ndihmuese sipas kërkesave tuaja

Prodhues i vetë fabrikës së veshjeve sportive me çmim konkurrues

Çdo produkt duhet të kalojë 6 inspektime të kujdesshme nga materiali i pëlhurës deri te paketimi.

Sasia minimale e porosisë Sasia minimale e porosisë është 20 copë, garanci profesionale pas shitjes

Çfarë janë pantallonat e ndezura joga?

Pantallonat Flare Yoga janë pantallona joga me hapje të gjera.Këto pantallona janë krijuar për të ofruar një përshtatje më të rehatshme dhe më të këndshme sesa pantallonat tradicionale të jogës.

Sa shpejt janë të njohura pantallonat e yoga-s me flakë?

Interesi për Pantallonat Yoga Flare është rritur 19% gjatë vitit të kaluar krahasuar me një vit më parë, dhe që nga muaji i kaluar, tani ka 10,000 kërkime mujore.

Popullariteti i pantallonave të ndezura të yogës

Pantallona Yoga me porosi - ZHIHUI

Yoga është bërë sporti më popullor për njerëzit, veçanërisht gratë, dhe për të përfituar sa më shumë prej saj, ajo që vishni bëhet shumë e rëndësishme.Joga ndihmon me qetësinë dhe fleksibilitetin, prandaj është e rëndësishme të vishni një leckë të lehtë dhe të rehatshme joga.Ne prodhojmë dhe ofrojmë veshje cilësore joga me porosi në ZHIHUI, të tilla si pantallona joga me porosi.Pantallonat tona joga me porosi janë të rehatshme, që marrin frymë, shtrihen në 4 drejtime, të lehta dhe që largojnë djersën.Ne bëjmë pantallona joga me porosi duke përdorur disa nga pëlhurat më të mira si stilastik, najlon, material elastik, pambuk, poliestër, bambu, metal dhe më shumë.Të gjitha pëlhurat tona janë pëlhura me performancë të lartë.

Ne i personalizojmë pantallonat joga në ngjyrën, stilin, dizajnin, sublimimin, logon, pantallonat e zakonshme joga, pantallona joga me bel të lartë, pantallona joga me gjatësi të plotë dhe Capri, pantallona joga të ndezura, pantallona joga me ngjyrë kravatë, pantallona joga me xhepa , Pantallona joga të personalizuara në formë çizme, pantallona joga të personalizuara.

Ju mund të porosisni pantallona joga me porosi me MOQ të ulët dhe një logo të personalizuar nga ne, ne ofrojmë etiketa me porosi dhe paketim me porosi për pantallonat e yogas me porosi.

Ne jemi prodhues me porosi të veshjeve joga dhe pantallonave me porosi, ju lutemi na kontaktoni dhe merrni produktet me çmimin dhe cilësinë më të mirë në mbarë botën.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Prodhuesi i pantallonave joga

Ne jemi një prodhues i pantallonave joga me porosi nga Kina, ne kemi prodhuar dhe furnizuar pantallona joga me porosi për më shumë se dhjetë vjet.Ne ofrojmë zgjidhje të plota për të gjitha nevojat tuaja të prodhimit të pantallonave yoga me porosi, ZHIHUI është një prodhues etik i pantallonave joga me porosi dhe ne ndjekim praktika strikte etike në fabrikën dhe mjedisin tonë të punës.

  • Ne jemi një prodhues me porosi të pantallonave joga, një prodhues veshjesh për stërvitje me porosi, veshje me porosi joga bazuar në detajet që ofroni dhe një paketë teknike nga e para.
  • Ne kemi përvojën, ekspertizën, ekipin dhe kapacitetin prodhues për të gjithë prodhimin e pantallonave tuaja me porosi dhe pantallonave joga.
  • Ne jemi partnerë me marka të njohura dhe startup-e të reja nga e gjithë bota për prodhimin e pantallonave të tyre me porosi dhe pantallonave joga.
  • Ne jemi një prodhues etik
  • ZHIHUI ka bërë veshje me porosi stërvitjeje dhe pantallona joga me porosi për më shumë se 10 vjet.
  • Ne ofrojmë MOQ deri në 20 copë.

Prodhues i pantallonave Yoga me porosi

Jeni këtu sepse po kërkoni një prodhues të besueshëm të veshjeve aktive, ne në ZHIHUI prodhojmë dhe ofrojmë veshje aktive me porosi, veshje me porosi për stërvitje dhe pantallona joga të personalizuara për t'ju dhënë kombinimin më të mirë të funksionalitetit, stilit dhe rehatisë.

Ne i bëjmë klientët tuaj të dashurohen me produktet tuaja, rrisim besnikërinë e markës tuaj dhe ju lëmë reagime të shkëlqyera.E gjithë kjo ndodh sepse ne e kuptojmë se çfarë duhet të ketë një produkt me veshje aktive me porosi për t'i bërë përshtypje përdoruesit dhe mbajtësit të produktit, funksionalitetin, kombinimin perfekt të stilit dhe komoditetit, qëndrueshmërisë, performancës dhe pëlhurës maksimale më të mirë.

Ne jemi një prodhues dhe furnizues i veshjeve sportive cilësore nga Provinca Guangdong, Kinë.Ne kemi një ekip të dedikuar profesional për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për prodhues të pantallonave joga me porosi, prodhues të pantallonave joga, prodhues të veshjeve sportive me porosi dhe veshje me porosi për stërvitje.

Sot, sporti është veshja më e popullarizuar e përditshme për shumë njerëz në mbarë botën.Si një furnizues dhe prodhues kryesor i veshjeve aktive dhe pantallonave joga të personalizuara dhe veshjeve të personalizuara të palestrës, ne gjithmonë përpiqemi për përsosmëri në sutjena sportive me porosi, dollakë fitnesi me porosi, pantallona joga me porosi, bluza fitnesi me porosi, bluza me porosi për femra, veshje sportive me porosi, me porosi jelekë me trungje me porosi dhe MOQ të ulët.

Nëse jeni duke kërkuar për një prodhues të veshjeve sportive me porosi që mund t'ju ofrojë produkte cilësore, çmimet më të mira, logot dhe etiketat me porosi, atëherë Low MOQ ZHIHUI është përgjigjja juaj.

Filloni një biznes të lulëzuar

Në partneritet me ZHIHUI, ju do të keni një ekip stilistësh me përvojë, mjeshtra modelesh dhe staf të cilët mund të krijojnë veshje fitnesi që do të mbështesin biznesin tuaj.

Çmimi i fabrikës

Me prodhimin tonë të thjeshtë dhe mbetjet e minimizuara, ju mund të shijoni çmimet e fabrikës për veshjet tona.

Marrja e mostrave të shpejta

Ne mund të bëjmë mostra të pantallonave joga për ju brenda 5-7 ditëve për t'ju ndihmuar të kapni tregun më lehtë.

Koha e Shpejtë e Dorëzimit

Fabrika e pajisur mirë dhe produktiviteti i fortë i ZHIHUI sigurojnë shpërndarjen në kohë sipas kërkesave tuaja.

MOQ fleksibël

Me MOQ që fillojnë nga 20, ju mund të plotësoni nevojat tuaja për veshje sportive me presion minimal të inventarit.

Avantazhet e pantallonave joga

Shkarkimi i djersës

Pëlhura jonë e pantallonave joga largon shpejt dhe lehtë lagështinë nga sipërfaqja e lëkurës.

Shkarkimi i djersës

Pëlhura jonë e pantallonave joga largon shpejt dhe lehtë lagështinë nga sipërfaqja e lëkurës.

Elasticitet i lartë

Pantallonat tona joga përmbajnë pëlhurë shtrirëse me katër drejtime për lëvizje të rehatshme të trupit.

Tharje e Shpejtë

Pantallonat tona joga thahen shpejt kur lagen me pëlhura funksionale premium.

Frymëmarrëse

Falë pëlhurës sonë që merr frymë, ajri rrjedh lirshëm në pantallonat tona joga.

E butë

Pantallonat yoga ZHIHUI janë të buta në prekje dhe të rehatshme për t'u veshur

Përshtatje OEM me një ndalesë për t'i bërë pantallonat tuaja joga unike

Ne ofrojmë një sërë opsionesh konkurruese personalizimi me personalizim të pakufizuar për të rritur biznesin tuaj të personalizuar të pantallonave joga.

Logo
Pëlhurë
Ngjyrë
Etiketa
Hang Tags
Paketa
Logo

定制各种标志技术

 

Logo

 

Ne mund të inkorporojmë logon tuaj në veshjet tuaja sportive me anë të transferimit të nxehtësisë, qëndisjes, logove reflektuese, logove silikoni dhe metodave të tjera.

Pëlhurë

 

 

Detajet e pantallonave joga me madhësi plusFabrik

Pantallonat tona joga përdorin vetëm pëlhura të cilësisë më të lartë.Pëlhurat tona premium shtojnë veçori në pantallonat tona joga si cilësi antimikrobike dhe djersitje.

Ngjyrë

Modele me ngjyra për pantallona Yoga

Ngjyrë

Zgjidhni nga një shumëllojshmëri ngjyrash për rrobat tuaja të stërvitjes, duke ju lejuar të merrni veshje aktive unike dhe të tregtueshme.

Etiketa

P06-2-S05-4.webp

Etiketa

Detajet dhe grafika mund t'i shtohen veshjeve tuaja sportive me etiketat e transferimit të nxehtësisë, etiketat e larjes, etiketat e endura dhe më shumë.

 

Hang Tags

P06-2-S05-5.webp

Varni etiketat

Shtoni logon tuaj, emrin dhe detaje të tjera të markës në rrobat tuaja të stërvitjes me etiketat tona premium të varjes.

Paketa

P06-2-S05-6.webp

Paketa

Personalizojeni paketimin e veshjeve të palestrës me logon dhe emrin e markës tuaj.Çdo paketë është në dispozicion në një larmi madhësish, ngjyrash dhe madhësish që i përshtaten kërkesave tuaja.

 

Përshtatje OEM me një ndalesë për t'i bërë pantallonat tuaja joga unike

Shërbimet me vlerë të shtuar

Ne ju ofrojmë një sërë shërbimesh me vlerë të shtuar nga zgjidhjet e menduara dhe promovimi i markës deri tek mbështetja pas shitjes, në mënyrë që të eliminojmë shqetësimet në rrugën drejt suksesit.

Zgjidhje të përshtatura

Markë e shkëlqyer

Pas shitjes pa probleme

Kërkim dhe Zhvillim aktiv

A do të merrni tregun tuaj me një mani në zhvillim?Ne mund të sjellim tendencat më të fundit të tregut në veshjet tuaja për ta bërë markën tuaj të dallohet.

Projektues me përvojë

Hulumtimi i rregullt i tregut

Informacioni primar i tregut

Përshtatje e fuqishme

Pavarësisht nëse keni nevojat tuaja të dizajnit ose nuk keni ide, ne mund t'ju përcjellim në proces dhe t'i kthejmë modelet tuaja në veshje të tregtueshme për stërvitje për të çuar përpara biznesin tuaj.

MOQ fleksibël

Marrja e mostrave të shpejta

OEM dhe ODM i personalizuar

Shkalla e prodhimit të prodhuesit

Si prodhues i pantallonave joga me porosi, ne kemi më shumë se 13 vjet përvojë në shitje me shumicë dhe eksport.Produktet tona të pantallonave joga me porosi shiten jashtë shtetit, veçanërisht në SHBA, Australi, Kanada, MB dhe Evropë.

Si një prodhues personal i pantallonave joga me fabrikën e vet, ZHIHUI dizajnon dhe prodhon stile të ndryshme klasike dhe të njohura të pantallonave joga çdo vit, dhe ofron shërbime OEM&ODM.Nëse dëshironi të zhvilloni markën tuaj të veshjeve joga, ne mund t'ju ndihmojmë të personalizoni logon / modelin / etiketën / paketimin / ngjyrën / stilin / pëlhurën tuaj për të përmbushur nevojat tuaja individuale.

Ne përdorim pëlhura të zgjedhura si najloni / material elastik / poliestër / stilastik, pantallonat joga janë elastike, që marrin frymë, të rehatshme për t'u veshur dhe përshtaten në mënyrë perfekte.Nëpërmjet kontrollit të rreptë të cilësisë së prodhimit, produktet tona janë gjithashtu rezistente ndaj konsumit dhe plakjes, duke ofruar vlerën më të madhe për para.

Produktet tona të tjera përfshijnë bluza joga të rehatshme dhe me cilësi të lartë dhe kostume joga, duke u ofruar klientëve tanë një gamë të gjerë opsionesh.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Shkalla e prodhimit të prodhuesve të pantallonave joga

ZHIHUI është një fabrikë lider e pantallonave joga në Kinë, e fokusuar në R&D dhe prodhimin e veshjeve sportive dhe joga të nivelit të lartë.Ajo ka dy linja prodhimi pa probleme dhe të lidhura, 50 makina prodhimi në shkallë të gjerë dhe 4 linja prodhimi të varura, me një kapacitet prodhimi mujor prej 60,000-90,000 copë.

Fabrika jonë ka një punëtori moderne prej 8,000 metrash katrorë, 180 staf teknik, një ekip teknik profesional, stilistë profesionistë të modeleve, zhvillon më shumë se 100 produkte të reja çdo vit dhe përshtat lehtësisht markat e tyre për klientët.

Gjeni një prodhues të pantallonave Yoga

ZHIHUI qëndron për cilësinë, dhe ne jemi krenarë për të dhe e bëjmë kërkesën tonë të vazhdueshme.

Me përvojën tonë të prodhimit të veshjeve dhe rrjetin e gjerë të furnizuesve dhe partnerëve të materialeve, ne jemi krenarë që jemi një nga prodhuesit kryesorë të pantallonave joga në Kinë.

Pantallonat joga janë tani një nga linjat tona strategjike të produkteve.Prandaj, ne i kemi përqendruar investimet tona në përmirësimin e aftësisë sonë për të prodhuar produkte veshjesh joga me cilësi të lartë.Kërkimi dhe zhvillimi ynë i vazhdueshëm i teknologjive të reja nxisin përparime në performancën e pëlhurës dhe ndërtimin e veshjeve, duke ofruar funksionalitet të lartë, frymëmarrje dhe rehati për të gjithë artikujt aktivë.

Pantallona joga me shumicë ZHIHUI me jetëgjatësi.Pantallonat joga mund të kombinohen me aksesorë të ndryshëm për një pamje më formale apo casual.Cilido qoftë rasti, si prodhues i pantallonave joga, këtu është një përzgjedhje e pantallonave joga në një shumëllojshmëri modelesh, pëlhurash dhe madhësish.Këto pantallona joga nxjerrin rehati, elegancë pa zbehje dhe qëndrueshmëri.Vizitoni sot koleksionin tonë të gjerë të pantallonave joga për të gjetur produkte elegante joga që i pëlqejnë klientët tanë.

pse na zgjodhet ne

Produktet me cilësi të lartë janë gjithmonë kërkesa jonë.

ekipi 33

12 vite eksperience

Prodhuesi i pantallonave joga ZHIHUI është themeluar në vitin 2009, me një sistem të plotë të menaxhimit të cilësisë dhe një ekip me përvojë pune dhe shërbimi.

微信截图_20220621162929

Inspektimi i cilësisë së pëlhurës

Pamja e pëlhurës kontrollohet për dëmtime, njolla, defekte në thurje, dallime ngjyrash, etj.

qc

Sigurimi i Cilësisë

Nga lëndët e para te paketimi, çdo lidhje inspektohet nga personeli i QC për të zbatuar standardet e cilësisë për të siguruar cilësinë e shkëlqyer të produkteve.

微信截图_20221024145501

Ekipi i shkëlqyer i dizajnit

Disa stilistë me përvojë të pantallonave joga kanë fituar medalje ari në garat kombëtare të dizajnit.

生产流程03

100000 copë/muaj

Pajisjet e nevojshme për prodhimin e pantallonave joga janë të kompletuara, hapësira fikse e parkimit është e mjaftueshme dhe prodhimi mujor i kalon 100,000 copë

微信截图_20221024150657

Paketim me porosi

Ne mund të personalizojmë etiketat e varura, ngjitësit UPC dhe çantat sipas kërkesave tuaja.

Prodhuesi më i mirë me shumicë i veshjeve sportive në Kinë

ZHIHUI është një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë të veshjeve sportive me shumicë në Kinë.Ajo ka punëtorinë e saj, që mbulon një sipërfaqe prej 8,000 metrash katrorë, me më shumë se 190 punonjës, 18 krijues modelesh dhe më shumë se 10 ekipe shërbimi.Ne ofrojmë një sasi minimale porosie prej 20 copë për dizajn dhe një çmim të arsyeshëm.Ju ndihmojë të krijoni markën tuaj të veshjeve sportive.

Furnizues me shumicë veshjesh për ngjarje me ekip të fortë shitjesh

Jo vetëm nga ekipi i shitjeve të prodhuesit me shumicë të pantallonave joga, por edhe nga cilësia e prodhimit, Xinfu ka një avantazh të madh, ne kemi 13 vjet përvojë.Ekipi ynë i shitjeve jo vetëm që mund t'u ofrojë klientëve shërbime të personalizimit OEM, por gjithashtu të rekomandojë stilet e dizajnit sipas nevojave të klientëve.Ne kemi ekipin tonë të kërkimit dhe zhvillimit.

Ne jemi prodhues privat të veshjeve të fitnesit

Ne kemi makina qepëse të avancuara, kapacitet të fortë prodhimi, sigurim të rreptë të cilësisë së produktit, çmime konkurruese dhe kohë të shpejtë të dorëzimit, ne mund të ofrojmë një gamë të plotë të marrëdhënieve të shërbimit, duke përfshirë pëlhurat ndihmuese, zhvillimin e mostrave, madhësitë e klasifikimit (mund të personalizohet prodhuesi i veshjeve sportive me madhësi plus) , dizajne të personalizuara, ngjyra, etiketa, etiketa UPC, etiketa varëse, logo të printuara ose të qëndisura, ndjekja e porosive, transporti dhe shërbimi pas shitjes.

Një gamë e plotë e prodhuesve të veshjeve të fitnesit

Ne kemi një shumëllojshmëri të gjerë të pantallonave joga dhe produkteve të veshjeve të fitnesit.Ju nuk keni nevojë të shkoni përpara dhe me radhë midis prodhuesve të shumtë të rrobave për stërvitje dhe pantallonave joga për të mbuluar të gjitha nevojat tuaja për rrobat e stërvitjes.ZHIHUI është një gamë e plotë e prodhuesve të veshjeve të fitnesit dhe pantallonave joga.Ju mund të zgjidhni stilin tuaj të preferuar nga katalogu.Nëse keni dizajnin tuaj, ne mund ta dizajnojmë atë për ju pikërisht sipas vizionit tuaj.Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.Do të ishim të lumtur ta diskutonim këtë më tej me ju.

Prodhuesit e veshjeve për yoga me shumicë

Për të rinjtë modernë, mbajtja në formë është një aspekt i shqetësimit të tyre në rritje, dhe si rezultat joga po bëhet gjithnjë e më rinore.Shumë marka e kanë vënë re këtë prirje dhe kanë filluar të dizajnojnë koleksione veshjesh joga.Dhe prodhuesit tanë me shumicë të veshjeve për yoga po negociojnë me prodhues të tillë markash.

Pyetjet e bëra më shpesh

Cili është MOQ juaj?

1. Cili është MOQ juaj?

Ne vendosëm të reduktojmë MOQ-në tonë nga 200 copë në 100 copë, të përziejmë 6 ngjyra dhe 4 madhësi për të përmbushur nevojat e më shumë klientëve të rinj dhe të vjetër dhe të kombinojmë prodhimin tonë.

2. Si llogaritet MOQ?

Së pari, rrotullojeni pëlhurën pjesë-pjesë.Në varësi të sasisë së pëlhurës së përdorur për rroba të ndryshme, një rrotull mund të bëhet prej rreth 80-100 copë.Pjesa tjetër është tretur.

Pastaj janë kostot e prodhimit.Makina mund të përpunojë tufa të mëdha në të njëjtën kohë.Pavarësisht se sa prej tyre ka, kostoja e funksionimit të makinës është e njëjtë.

Prandaj, nëse sasia është shumë e vogël, çmimi për njësi i produktit do të jetë i lartë.

Detajet e kontaktit:

Email: anna@gdzhihui.com

Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Çfarë është certifikata GRS?

Standardi Global i Riciklimit (GRS) u zhvillua fillimisht nga Control Union Certifications në vitin 2008 dhe u transferua në pronësi në Textile Exchange më 1 janar 2011.

Pëlhurat tona miqësore me mjedisin kanë këtë certifikim, kështu që ju mund të jeni të sigurt për cilësinë e pëlhurave tona.

Detajet e kontaktit:

Email: anna@gdzhihui.com

Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

A mund të ofroni pëlhura miqësore me mjedisin?

Natyrisht, si prodhues i veshjeve sportive që mbështet përdorimin e pëlhurave miqësore me mjedisin, ne mund të ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të pëlhurave miqësore me mjedisin nga të cilat mund të zgjidhni.Për shembull, poliesteri i ricikluar, pambuku i ricikluar dhe najloni i ricikluar në pëlhura të ricikluara dhe pambuku organik dhe liri organik në pëlhurat organike.Përveç kësaj, ne gjithashtu mund të personalizojmë pëlhura miqësore me mjedisin sipas nevojave tuaja.

Informacioni i kontaktit:

Email: anna@gdzhihui.com

Celular: +8613528063147

WhatsApp: +86 13413123151

Nëse më duhen disa dizajne për pantallona joga, cili është çmimi?

Çmimet për pantallonat bazë joga plus dizajne të tilla si qepjet dhe xhepat janë renditur më poshtë (duke përfshirë printimin).

Pantallona bazë joga (spandex + poliestër) + qepje + xhepa rreth 8-20 dollarë

87% najlon + 13% material elastik + panele + xhepa përafërsisht 9-25 dollarë

75% najlon + 25% material elastik + qepje + xhepa rreth 10-30 dollarë

Informacioni i kontaktit:

Email: anna@gdzhihui.com

Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Nëse më duhet pak printim në pantallona joga, cili është çmimi?

Kjo duhet të vlerësohet sipas vendndodhjes dhe madhësisë së printimit, ju lutemi kontaktoni stafin.
Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Cili është çmimi i pantallonave bazë të Yoga?

Për pantallonat e zakonshme të jogës, ne do të përdorim kryesisht poliestër dhe material elastik.Të njëjtat pantallona joga bazë kanë printime dhe pëlhura të ndryshme dhe çmime të ndryshme.Pantallonat më themelore të jogës kushtojnë rreth 2-10 dollarë.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

A mund të vendos logon e markës sime në rroba?

Sigurisht, ne mbështesim shërbimet me porosi.Sidoqoftë, para printimit, do t'ju duhet të siguroni një skedar pdf të logos, sa më e lartë të jetë rezolucioni, aq më mirë.
Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Sa është kostoja e transportit të mostrës?

Mostrat tona transportohen kryesisht nga DHL ose FedEx, çmimi varion sipas zonës DHL ose FedEx dhe ka tarifa shtesë për karburant.

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Kam paraqitur një kërkesë, kur do të përgjigjeni?

Për shkak të dallimeve kohore, ndonjëherë nuk jemi në gjendje të kontaktojmë menjëherë.Por ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt të jetë e mundur, zakonisht 1-2 ditë pune.Nëse nuk keni dëgjuar përsëri, mund të na kontaktoni direkt përmes WhatsApp.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

A është e rimbursueshme tarifa e mostrës?

Nëse sasia e porosisë është më pak se 300 copë, tarifa e mostrës nuk do të kthehet.Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

A mund ta personalizoni logon e gomës?

Nëse keni nevojë për logo gome me porosi, sasia e porosisë duhet të jetë më shumë se 200 copë.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Cila është koha e dërgimit për mostrat tuaja?

A: Klientët e vjetër: 10 ditë pune (ditët e punës të Ministrisë së Tregtisë së Jashtme)

Nëse ka më shumë se dy procese, çdo proces do të zgjasë 4 ditë pune.

B: Klientët e rinj: 13 ditë pune (ditë pune të Ministrisë së Tregtisë së Jashtme)

Nëse ka më shumë se dy procese, çdo proces duhet të shtojë 4 ditë pune.

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

A mund të paguaj me PayPal?

Sigurisht, ju mund të paguani me PayPal.Por nëse paguani me PayPal, duhet të dini sa vijon

1.3.9% tarifë trajtimi për 200 dollarë e lart

2. 2,8% tarifë trajtimi mbi 1000 RMB

3. Më shumë se 2000 dollarë amerikanë, nëse fondet janë të ngrira dhe nuk mund të kthehen, prodhimi do të ndalet, dhe pasojat do të jenë përgjegjësi e klientit.

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Informacioni i nevojshëm për të bërë një porosi

Përpara se të bëni një porosi, duhet të dini disa detaje rreth porosisë

Kërkesa për porosi 1,100 copë.

100 copë të një stili, të paktën 2 stile, secili stil është brenda 4 madhësive dhe çdo stil mund të ketë vetëm 1 madhësi.

A: Klienti i ri: Koha e dorëzimit është 35 ditë (vetëm një kohë dërgese për procesin e daljes. Nëse ka më shumë se një, kërkohet kohë shtesë)

B: Klientët e vjetër: Koha e dorëzimit është 30 ditë (ka vetëm një kohë dërgese jashtë magazinës. Nëse ka shumë, kërkohet kohë shtesë)

2. Porosia minimale është rreth 200 copë.

200 copë/stil/2 ngjyra, çdo stil është brenda 6 madhësive dhe çdo stil mund të printohet vetëm në 2 madhësi.

A: Koha e dorëzimit: Koha e dorëzimit është 35 ditë (koha e dorëzimit është një proces i jashtëm, nëse ka shumë, kërkohet kohë shtesë)

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Pse është Poliester Spandex një nga zgjedhjet më të mira për veshjet e palestrës?

Për t'u siguruar që pronarët e bizneseve të zgjedhin veshje fitnesi që mbështesin të preferuarat e tyre, ZHIHUI Sportswear ka disa mësime për të ndarë me ju: Për shembull, pse është një pëlhurë poliester-sandex një nga opsionet më të mira për veshjet e fitnesit?le të shohim.

 

Në fakt, poliesteri njihet si një zgjedhje popullore për prodhuesit kryesorë të veshjeve sportive.Është i lehtë, pa rrudha, jetëgjatë dhe që merr frymë.Më e rëndësishmja, ka forcë të lartë, qëndrueshmëri dhe veti të mahnitshme izoluese.

 

Spandex është një tjetër material më i përdorur në veshje sportive dhe fitnesi.Ka elasticitet të lartë të lartë, duke e bërë veshjen fleksibël dhe të rehatshme gjatë ushtrimeve të forta.Plus, ai thith djersën, merr frymë dhe thahet shpejt, dhe me pak fjalë, është një zgjedhje e shkëlqyer për një material të lirë, të pasur me karakteristika elastike.

Epo, e di që të dy janë materiale të shkëlqyera.Pra, cilat janë përfitimet e kombinimit të të dyjave?

Një.Dukshmëri e mirë, jo e lehtë për t'u deformuar, jo e rrudhur

b.Ndjenjë e butë dhe e lëmuar e duarve, elasticitet i mirë, përshtatje e rehatshme

C. Qëndrueshmëri e mirë, ngjyrosje e mirë, jo e lehtë për t'u zbehur

 

Dëshironi të mësoni më shumë rreth pëlhurave për veshje fitnesi me porosi?Qëndroni të sintonizuar me prodhuesin e veshjeve të fitnesit ZHIHUI i njohur si një nga veshjet më të mira me shumicë me porosi.Gjithashtu, do të ofrojë një koleksion të madh të veshjeve tërheqëse për meshkuj dhe femra duke përfshirë sutjena sportive, bluza, bluza, kapuç, xhaketa, pantallona të shkurtra, dollakë, etj. Na kontaktoni tani për më shumë detaje!

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Pse nuk rekomandohet printimi i ngjyrave të lehta në rrobat e palestrës poliestër?

Ju keni një shumëllojshmëri opsionesh kur bëhet fjalë për mjeshtërinë e veshjeve tuaja të fitnesit.Më të zakonshmet janë printimi dhe transferimi termik.Veshjet sportive ZHIHUI nuk gënjen.Pse nuk rekomandojmë printimin e ngjyrave të lehta në veshje sportive poliestër?Pikërisht atëherë kuptuam diçka që mund të mos e kishit parë.

 

Çfarë është një mbështetje e kundërt e printuar/transferuese termike?

Ngjyrat e errëta do të shfaqen përmes printimit të lehtë siç tregohet në imazhin më poshtë.

formati,webp.webp

 

 

\

 

 

 

 

 

A keni ndonjë sugjerim të mirë për të zgjidhur këtë problem?

Ne ju rekomandojmë të printoni ngjyra më të errëta në pëlhura të errëta poliestër ose të përdorni teknika qëndisjeje në vend të tyre.Nëse këmbëngulni për printim/transferim termik, atëherë ju nevojitet efekti anti-sublimues i printimit kundër sublimimit/transferimit termik për të ngadalësuar këtë problem.Cili është arsyetimi i tij?Qëndroni të sintonizuar me seksionin tonë FAQ për të marrë përgjigjet që kërkoni.

Nëse keni më shumë pyetje rreth veshjeve sportive të personalizuara, na tregoni dhe ne do t'u përgjigjemi atyre.Për çfarë po hezitoni akoma?Na kontaktoni tani!

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Cili është efekti i printimit kundër sublimimit/transferimit termik?

Në procesin e bërjes së rrobave të fitnesit për transferimin e nxehtësisë, është e pashmangshme që ndonjëherë të hasen disa probleme, si p.sh. depërtimi lart i pëlhurës dhe zbardhja e modelit të printuar me kujdes, dhe rezultati përfundimtar nuk është i mirë!Kjo është kryesisht për shkak të problemeve të bojës ose pëlhurës.Atëherë ju duhet një efekt kundër sublimimit për të ngadalësuar problemin.Pra, cili është parimi?Me fjalë të thjeshta, pëlhurës i shtohet një shtresë e shtresës së shpërndarjes që bllokon ngjyrën, e cila në mënyrë efektive ngadalëson sublimimin e bojës dhe depërton në sipërfaqen e pëlhurës.

 

Cilat janë pëlhurat e zakonshme të sublimimit?

Rrjetë, mëndafsh qumështi, shtrirje me katër anë, poliestër, najlon, poliestër, poliester-pambuk dhe pëlhura të tjera.

 

Cilat janë avantazhet e printimit kundër sublimimit/transferimit termik?

Një.Parandaloni migrimin e ngjyrave nga shkatërrimi i modeleve

b.Mbulim i fortë, pa depërtim, rezistent ndaj konsumit dhe lahet

 

E kuptoni?Nëse jeni duke marrë në konsideratë shitjen me shumicë të veshjeve sportive me cilësi të lartë, sigurohuni që të kontaktoni ZHIHUI Sportswear, prodhuesi kryesor i veshjeve sportive në Kinë dhe ne do të kujdesemi për nevojat tuaja të veshjeve sportive me porosi.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Krahasuar me shitësit e tjerë me shumicë të pantallonave të shkurtra me motor, çfarë avantazhesh keni?

Për të njohur avantazhet e pantallonave të shkurtra me motor me shumicë, lexoni më tej.

 

1. Personaliteti dhe rehatia

Kombinimi i duhur i veshjeve tregon stilin tuaj dhe duket me stil.Ato janë krijuar për të mbuluar me lehtësi belin, ijet dhe këmbët tuaja.Ato janë shumë të rehatshme, elastike dhe lejojnë liri të plotë lëvizjeje.Pantallonat tona të shkurtra për çiklizëm janë prej material elastik, kështu që ato marrin frymë shumë.
2. Ngjyra

Ngjyrat e ndezura janë perfekte për verën!Nëse djersitni shumë, ngjyrat gri, blu dhe të zeza funksionojnë më së miri për ju.
3. Shkarkimi i lagështirës

Pëlhura e bërë nga një material që përmban polipropilen thith djersën dhe është një zgjedhje e mirë për kalërim.Ata heqin djersën nga lëkura juaj pa i lagur rrobat tuaja, duke ju bërë të ndjeni kruarje dhe erë.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Prodhues me shumicë i pantallonave yoga me madhësi shtesë me porosi

Pavarësisht nga madhësia dhe fiziku i një personi, ata kanë nevojë për veshjet e duhura sportive për t'i lejuar të lëvizin lirshëm.Në ZHIHUI Activewear, ne ofrojmë një gamë veshjesh aktive me madhësi plus që mund të personalizohen dhe të dallohen për të krijuar një koleksion të bukur veshjesh sportive që përfaqësojnë markën tuaj.

Si një prodhues i njohur me shumicë i pantallonave joga, ne kemi një përzgjedhje të madhe të rrobave stërvitore me stil që nuk mund t'i humbisni.Ne kemi një inventar të madh të veshjeve të fitnesit të krijuar për burra dhe gra që e duan funksionin dhe stilin.Ne kemi një koleksion unik të veshjeve profesionale të fitnesit, të tilla si veshje vrapimi, veshje joga, veshje fitnesi, performanca e frymëmarrjes dhe mallra tërheqëse, në kombinimin më të mirë të të gjitha departamenteve - cilësi, madhësi, ngjyrë, tendencë dhe më shumë.Linja jonë gjithnjë në zgjerim e veshjeve aktive me siguri do t'ju lërë përshtypje juve dhe klientëve tuaj.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

A janë më të mirë pantallonat e shkurtra palestër me linjë me shumicë?

Përgjigja ime për këtë pyetje është "po".

Liner do t'i japë klientit tuaj një ndjenjë më të "mbyllur", e cila është shpesh pantallonat e shkurtra të vrapimit për meshkuj më të fokusuara në performancë.Ekzistojnë gjithashtu disa rreshta të ndryshëm të shkurtër: pa rreshtim, me vijë të shkurtër ose me rreshtim të ngjeshur.Çdo jastëk ofron përfitime të ndryshme.Çdo lloj jastëk ofron përfitime të ndryshme.

Për shembull, të kesh një jastëk kompresimi mund të ndihmojë në performancën dhe rikuperimin tënd, ndërsa një palë pantallona të shkurtra pa rreshta do të ishte mirë nëse dëshiron të veshësh geta ose çdo lloj sytjena sportive.Nga ZHIHUI Sportswear, ju mund të tregtoni me shumicë pantallona të shkurtra vrapimi duke përfshirë të gjitha veshjet, në mënyrë që të zgjidhni stilin që pëlqejnë klientët tuaj.Disa njerëz pëlqejnë ndjenjën e ngjeshjes, dhe disa njerëzve ndjenjën e lirisë.

Nëse keni nevoja për shitje me shumicë të pantallonave të shkurtra atletike dhe keni njohuritë tuaja unike, ju lutemi kontaktoni sot prodhuesin tuaj të pantallonave të shkurtra atletike.Tregojini ZHIHUI-t se çfarë mendoni dhe mos humbisni më kohë - në fund të fundit, tregu i veshjeve të fitnesit është një treg shumë konkurrues.
Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Këshilla që duhen marrë parasysh kur blini dollakë për yoga me shumicë

Nëse jeni duke kërkuar për dollakë joga me shumicë, jeni në vendin e duhur!Pantallonat Joga ZHIHUI do të zgjidhin të gjitha problemet që lidhen me pantallonat joga me shumicë dhe ju mund të merrni frymëzim prej tyre.

1. Gjatësia

Kjo është padyshim gjëja e parë që duhet marrë parasysh kur jeni në shitje me shumicë të pantallonave joga.A është gjatësia e plotë, nëntë, tetë, shtatë apo pesë?Varet nga sezoni në të cilin dëshironi të shesni dhe nga preferencat e grupit tuaj të synuar.

2. Stili

Preferoni jogën e butë apo jogën aktive?Nëse është e lehtë?Rritja e mesme / beli i lartë është në rregull.Nëse ushtrimi është kërkues (aktiv), duhet të qëndroni në një bel të lartë.Sepse ato nuk kufizohen vetëm në kofshët apo të pasmet tuaja.

3. Pëlhurë

Në varësi të llojit të praktikës së jogës, zgjidhni pëlhurën e duhur për frymëmarrje, largim lagështie dhe qëndrueshmëri.Të tilla si poliestër / najloni / material elastik / Lycra etj ...

4. Modeli

Ngjyrë apo printim?Varet nga klientët tuaj që të vendosin se cilin prej tyre preferojnë.

Dëshironi të dini më shumë rreth pantallonave joga me shumicë?Duhet të kontaktoni ZHIHUI, një nga prodhuesit më të njohur të dollakave me etiketa private, i cili mund t'ju ofrojë një katalog tërheqës me dollakë.Kjo patjetër do t'i bëjë klientët tuaj shumë të lumtur.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Çfarë ju dallon në krahasim me prodhuesit dhe furnizuesit e tjerë të veshjeve të fitnesit me shumicë

Nëse jeni duke kërkuar për dollakë joga me shumicë, jeni në vendin e duhur!Pantallonat Joga ZHIHUI do të zgjidhin të gjitha problemet që lidhen me pantallonat joga me shumicë dhe ju mund të merrni frymëzim prej tyre.

1. Gjatësia

Kjo është padyshim gjëja e parë që duhet marrë parasysh kur jeni në shitje me shumicë të pantallonave joga.A është gjatësia e plotë, nëntë, tetë, shtatë apo pesë?Varet nga sezoni në të cilin dëshironi të shesni dhe nga preferencat e grupit tuaj të synuar.

2. Stili

Preferoni jogën e butë apo jogën aktive?Nëse është e lehtë?Rritja e mesme / beli i lartë është në rregull.Nëse ushtrimi është kërkues (aktiv), duhet të qëndroni në një bel të lartë.Sepse ato nuk kufizohen vetëm në kofshët apo të pasmet tuaja.

3. Pëlhurë

Në varësi të llojit të praktikës së jogës, zgjidhni pëlhurën e duhur për frymëmarrje, largim lagështie dhe qëndrueshmëri.Të tilla si poliestër / najloni / material elastik / Lycra etj ...

4. Modeli

Ngjyrë apo printim?Varet nga klientët tuaj që të vendosin se cilin prej tyre preferojnë.

Dëshironi të dini më shumë rreth pantallonave joga me shumicë?Duhet të kontaktoni ZHIHUI, një nga prodhuesit më të njohur të dollakave me etiketa private, i cili mund t'ju ofrojë një katalog tërheqës me dollakë.Kjo patjetër do t'i bëjë klientët tuaj shumë të lumtur.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

A prodhoni vetëm veshje për palestër/yoga?Apo prodhoni edhe produkte të tjera?

Përshëndetje të gjithëve, unë jam ekipi i pantallonave të jogës ZHIHUI.Pasi kam mbledhur disa nga pyetjet e shumta që më keni dërguar me email, unë do të ndaj pikëpamjet e mia më poshtë.

Pyetje: A prodhoni vetëm veshje sportive/joga me shumicë?Apo prodhoni edhe produkte të tjera?

Përgjigje: Po, ne jemi të specializuar në fitnes/sport dhe veshje joga.Por nuk ndalet me kaq.Ne gjithashtu prodhojmë funde tenisi, kostume futbolli, kostume alpinistike, kostume për çiklizëm, rroba banje dhe më shumë.Nëse doni të dini më shumë, ju lutemi pyesni.

Përveç kësaj, për shkak të gamës së gjerë të përdorimit të veshjeve, ne kemi edhe veshje që ndërthurin sportin, kohën e lirë dhe modën.Na kontaktoni për të parë katalogun tonë të veshjeve të fitnesit të markës private.

A ka ndonjë gjë tjetër për të shtuar?

Të gjithë e dinë se sporti është një trend, dhe është e njëjta gjë këtu.Regjistrohu, do të gjeni koleksionin tonë të veshjeve sportive, jo vetëm që mund të ushtroheni, të bëni pazar dhe të hani mëngjes, por edhe një zgjedhje e mirë për të marrë fëmijët.Sepse është i rehatshëm, elegant dhe i lehtë.

cfare po pret?Na kontaktoni nëse jeni një shitës me pakicë që kërkon të personalizojë dhe tregtojë me shumicë një gamë të gjerë të veshjeve të fitnesit të modës dhe veshjeve sportive.Na tregoni nevojat tuaja dhe gjithashtu mund të merrni katalogun tonë të rrobave të palestrës dhe të merrni çmime me shumicë.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Çfarë është elasticiteti me katër drejtime?Pse pantallonat e jogës kanë nevojë për shtrirje në katër drejtime?

Për të mësuar më shumë rreth shtrirjes me katër drejtime, vazhdoni të lexoni lajmet për pantallonat e jogës ZHIHUI.Është i thelluar, kështu që ju keni të gjithë informacionin për të ditur se si të përdorni elastik me katër drejtime.

Çfarë është elasticiteti me katër drejtime?

Elastike me katër drejtime është vetë-shpjeguese nga emri, por disa njerëz janë vërtet të hutuar.Pra, le të hedhim një vështrim më të afërt.

Në fakt ekzistojnë pëlhura shtrirjeje me një drejtim, me dy drejtime dhe me katër drejtime.

Për të kuptuar ndryshimin, duhet të dini se faktori përcaktues është (1) shtrirja (2) rikuperimi i pëlhurës

Shtrirja e njëanshme është kur pëlhura shtrihet nga njëra anë në tjetrën, por nuk rikuperohet.

Elasticiteti i dyanshëm është kur pëlhura shtrihet, por rikuperohet në dy mënyra: horizontalisht ose vertikalisht.Nuk lëviz në të dy drejtimet në të njëjtën kohë, por pasi shtrihet tepër, fillon të ulet dhe duket keq.

Shtrirja me katër drejtime do të thotë që pëlhura mund të shtrihet si në drejtimin tërthor ashtu edhe në atë gjatësor.Për të stabilizuar një pikë të pëlhurës, ajo do të jetë në gjendje të shtrihet lart, poshtë, djathtas dhe majtas në katër mënyra.
Pse pantallonat e jogës kanë nevojë për shtrirje në katër drejtime?

Pëlhura e shtrirjes me katër drejtime shtrihet me trupin tuaj për të lëvizur me trupin tuaj, përshtatet dhe konturohet dhe lëviz lirshëm.

Ato ofrojnë rehati maksimale pasi pantallonat joga ruajnë formën e tyre gjatë çdo ushtrimi ose përdorimi të përditshëm.

Pantallona shtrirjeje me 4 drejtime ZHIHUI, pëlhura më e mirë është pëlhura e thurur me material material elastik.
= Dëshironi të investoni në këto pantallona joga me 4 drejtime për dyqanin tuaj?Kontaktoni një nga prodhuesit më të njohur të pantallonave joga në Kinë.Shfletoni koleksione më funksionale dhe tërheqëse të pantallonave joga.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Çfarë është spandex?Pse rrobat e palestrës kanë nevojë për material elastik?

Duke folur për material elastik, fillestarët mund të pyesin veten pse rrobat e palestrës kanë nevojë për material elastik.Për këtë arsye, Pantallonat Joga ZHIHUI publikuan posaçërisht këtë artikull për t'i ndihmuar të gjithë.Vazhdoni të shfletoni për të mësuar më shumë:

Kush është Spandex?

E njohur edhe si stilastik ose elastan, "spandeksi" është bërë nga një pëlhurë që shtrin një produkt dhe ruan formën e tij.Fibra spandex u shpik nga kimisti i DuPont Joseph Shivers.DuPont e quajti materialin material elastik, por zgjodhi "Lycra" si emrin e markës për ta bërë materialin popullor.

Sot, material elastik është i pranishëm në të gjithë industrinë e veshjeve, nga të brendshmet dhe veshjet e palestrës deri tek moda e lartë, dhe është përdorur në fusha të tjera.

Pse rrobat e palestrës kanë nevojë për material elastik?

Si një pëlhurë sintetike elastike, material elastik është shumë i popullarizuar në veshjet e fitnesit që kërkojnë mbështetje, rehati dhe përshtatje.arsye?Le t'i hedhim një sy së bashku:

1. Elastike dhe jo e lehte per tu deformuar.Ajo ruan gjatësinë dhe format e saj origjinale edhe kur shtrihet në mënyrë të përsëritur.

2, hermetik.Për fat të mirë, nuk përdoret kurrë vetëm, por në kombinim me një shumëllojshmëri fibrash të ndryshme.

Të tilla si pambuku + material elastik: jo vetëm që ka komoditetin dhe frymëmarrjen e fibrave të pambukut, por gjithashtu merr parasysh karakteristikat e elasticitetit të mirë dhe mosdeformimit që fibra e pambukut nuk ka, duke e bërë pëlhurën më të rehatshme dhe më të përshtatshme.

Poliester + Spandex: Jo vetëm që ka funksionin e largimit të lagështirës, ​​por gjithashtu mund të shtrihet në mënyrë fleksibël për t'iu përshtatur formës së trupit.

3. Të përshtatshme dhe të rehatshme: Rrobat e stërvitjes të bëra nga material elastik mund të tregojnë përshtatjen dhe komoditetin perfekt.Ashtu si dollakët elastik, ai përqafon fort këmbët tuaja duke ju lejuar të lëvizni lirshëm.

4. Qëndrueshmëria: Spandex i reziston gërryerjes së shkaktuar nga yndyra dhe djersa, e cila është një nga faktorët që i bën pëlhurat elastik të njohura.Përveç kësaj, produktet spandex janë të lehta për t'u mirëmbajtur dhe nuk kërkojnë kujdes të veçantë për larje.

5. Përpunueshmëri e mirë, material elastik është i lehtë për t'u ngjyrosur.Pëlhurat që përmbajnë material elastik mund të lyhen, printohen dhe mbarohen në shumicën e mënyrave të përpunimit të fibrave të tjera.

A e dini spandex?Nëse keni ndonjë pyetje të hapur më sipër ose nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tutat tona Spandex, ju lutemi mos ngurroni të na njoftoni!Kultura e korporatës e pantallonave yoga ZHIHUI është të ndihmojë më shumë njerëz të zgjerojnë ose krijojnë me sukses një markë veshjesh fitnesi me shumicë dhe të krijojnë një marrëdhënie të favorshme mes nesh.Le të lidhemi tani për të njohur njëri-tjetrin më mirë!

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

A mund të më ndihmoni të zhvilloj një linjë të re veshjesh për stërvitje?

Ndërsa po shfletonit faqen tonë të internetit, zbuluat se nuk kishit stilin që po kërkoni dhe dëshironi të zhvilloni një koleksion të ri të pantallonave joga me porosi.Dëshironi të dini nëse mund t'ju ndihmojmë?

Përgjigja është absolute.Në fakt, aftësia e personalizimit të pantallonave joga ZHIHUI është reale.Kjo na dallon nga konkurrentët tanë, ne fokusohemi në prodhim, por gjithashtu vazhdojmë me trendet dhe shtojmë elementë të rinj.Ne përditësojmë katalogun tonë me shumicë të pantallonave joga 4 herë në vit.Nëse keni ndonjë nevojë, ju lutemi na kontaktoni për tendencat më të fundit.

Nëse shihni diku veshje fitnesi dhe dëshironi diçka të ngjashme, ose nëse jeni vetë një stilist dhe dëshironi të shfaqni produktet tuaja, na kontaktoni sot!

Megjithatë, ka disa gjëra për t'u marrë parasysh:

Së pari, koha... Për shkak të kompleksitetit të zhvillimit të produktit, ne mund t'ju japim një kohë të parashikuar vetëm pasi të na kontaktoni dhe të bëni një kërkesë për porosi.Në përgjithësi, mostrat mund të zhvillohen brenda 12 ditëve.

Së dyti, kostoja...nëse është unik dhe nuk ka asnjë produkt të ngjashëm në faqen tonë, ne jemi të gatshëm ta zhvillojmë atë për ju.Sidoqoftë, nëse produkti është paksa i ndryshëm nga ai që kemi tani, ne do të specifikojmë një MOQ (zakonisht 200 copë).

E fundit por jo më e rëndësishmja është e drejta e autorit... ne nuk angazhohemi në kopjimin apo cenimin e të drejtave ligjore të ndonjë marke të njohur.Nëse nuk jeni të sigurt për shkelje, ju lutemi na kontaktoni për detaje.Pavarësisht se çfarë mendoni, Pantallonat Joga ZHIHUI mund t'ju ndihmojnë.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Çfarë shërbimesh me porosi mund të ofroni?

ZHIHUI është një shitës me shumicë me porosi i veshjeve sportive që integron industrinë dhe tregtinë.Ne mund të ofrojmë pëlhura të personalizuara të veshjeve sportive, logot e etiketave private, stilet e veshjeve sportive, ngjyrat, madhësitë e veshjeve sportive, etiketat e markave të veshjeve sportive, paketimin e jashtëm të veshjeve sportive, kartolina urimi të integruara dhe më shumë.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151

Sa është kapaciteti prodhues i fabrikës?

ZHIHUI është një prodhues profesional i veshjeve sportive me shumicë.Duke u mbështetur në burimet e prodhimit të veshjeve të Humen, ajo ka lëndë të para të mjaftueshme për prodhimin e veshjeve sportive.Kompania jonë ka rreth 100-200 punonjës dhe dy të tretat e punëtorëve të prodhimit të veshjeve sportive mund të prodhojnë 30.000-50.000 copë veshje sportive çdo ditë, gjë që tregon se kapaciteti ynë prodhues është shumë i fortë.Makineritë tona të ndryshme të automatizuara punojnë së bashku për të bërë veshje sportive.

Informacioni i kontaktit:
Email: anna@gdzhihui.com
Celular: +8613528063147
WhatsApp: +86 13413123151