на Кинески памучни јога панталони со џебови Прилагодено лого |ZHIHUI Производители и добавувачи |Жихуи

Памучни панталони за јога со џебови Прилагодено лого |ЖИХУИ

Краток опис:

Професионаленсопствени јога панталони, низок MOQ, може да се прилагоди со лого, боја, шема. Длабоки џебови на страните.Панталоните и задниот дел имаат 2 длабоки отворени џебови за лесно складирање на вашите клучеви, картички и телефон, вклучувајќи го и iPhone plus, за да можете да се фокусирате на вежбањето, а не на опремата.Кина е водечкаприлагоден производител на панталони за јога.Направете го вашето секојдневно носење поудобно.Фабричко местооблека за јога на големо, брза испорака.


 • Карактеристики:Дише, ја отстранува влагата, брзо се суши, удобно, мала тежина
 • Апликација:Јога, теретана и фитнес, џогирање
 • Цена:Преговарање
 • Плаќање:T/T, Paypal, гаранција за трговија
 • Лого:Прилагодено печатење на лого
 • Модел бр.:zh028
 • Боја:Прилагодена боја
 • OEM/ODM:Прифатено
 • Детали за производот

  Прилагоден процес

  Плаќање и испорака

  Претворете ги вашите фотографии во јога хеланки

  Ознаки на производи

  Памук со среден порастјога панталони со задни џебовиПрилагодено лого

  Најпопуларен панталони за јога на големо

  1,87% најлон, 13% спандекс, растеглива ткаенина ви носи фантастично чувство на дише, пријатно, еластично, меко, шик, лесно, издржливо, кое ја отстранува потта и брзо се суши
  Еластичен дизајн на појас и врвка за цртање со средна висина вклучува стил и удобност, го гушка вашето тело и контурите според вашата форма

  2, 69% полиамид, 31% еластин
  Прицврстување: врвка за цртање
  Удобност, опремена, атлетска

  3, Непроѕирната ткаенина овозможува целосно покривање додека се свиткува, сквотира и крева.НЕМА ПОВЕЌЕ засрамувачкиот материјал за гледање преку мекиот допир обезбедува мазна и еластична удобност и одлично го прегрнува вашето тело
  Минимизирајте го одвлекувањето на вниманието и максимизирајте ја удобноста.Идеален за џогирање, јога, вежбање и други видови активности или секојдневно носење.

  Понудени низок MOQ.100 парчиња

  Времето на испорака е стабилно и брзо

  Нарачките на OEM и ODM се добредојдени

  памучни женски панталони за јога
  памучни јога панталони со џебови

  87% најлон, 13% спандекс
  Останете свежи: функцијата за отстранување на влага ви помага да останете ладни и свежи за секоја пригода.

  Прицврстување: врвка за цртање

  Странични џебови: простран простор за вашите основни работи како телефон, клучеви, картички, енергетски решетки, внатрешни мрежести џебови за зголемена безбедност.

  Најдобро за: секојдневно носење за одмор за домашно лежење, шетање, патување или активна облека за вежбање, јога, трчање итн.

  памучни јога панталони со висок струк
  лабави памучни јога панталони
  панталони за јога со низок пораст

  Табела на големини

  единица: cm
  Големина 2 4 6 8 10 12
  Должина 94 96 98 100 102 104
  Половината 60 63 66 70 74 78
  Колкот 87 91 95 99 103 107

   

   

  стари морнарски памучни јога панталони
  југа јога
  среден пораст хеланки памук

  Различни бои:

  органски памучни јога женски панталони
  хеланки за контрола на стомак во среден пораст
  лулулемон хеланки од среден пораст
  среден пораст хеланки памук
  панталони за јога со низок пораст
  лабави памучни јога панталони
  памучни јога панталони женски
  памучни женски панталони за јога
  памучни јога панталони со џебови
  памучни јога панталони со висок струк

  Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

  TPU дебела етикета

  Дебела етикета на TPU

  Етикета од лимена фолија

  Етикета за лимена фолија

  Тај-боја печатена етикета

  Тај-боја Печатена етикета

  дебела ознака со модел

  Етикета со дебела шема

  Силиконска рефлектирачка етикета

  Силиконски рефлектирачки етикета

  Силиконска етикета

  Силиконска етикета

  етикета од розово злато

  Етикета од розово злато

  ознака за огледало

  Огледало Марк етикета

  светлосна етикета

  Лесна етикета

  Сјајна силиконска етикета

  Сјајна силиконска етикета

  3M рефлектирачка етикета

  3M рефлектирачка етикета

  Желе силиконски етикета

  Желе силиконски етикета

  Ние сме апрофесионален производителна јога облека.Имаме долгогодишно искуство воприлагодена и големопродажна услуга.Посветени сме на производство на широк асортиман на удобна и модерна спортска облека.

  НАША ПРЕДНОСТ

  Мала количина Производител на јога панталони Фабриката за продажба на големо

  ПРОДАЖБА И НА ГОЛЕМО

  Можеме да ја обезбедиме услугата за сопствена услуга или на големо за вашиот бизнис.

  СЕРИЈА НА ФИТНЕС ПАТАЛОНИ ЈОГА

  Овде можете да најдете сè што сакате за јога панталоните.

  БРЗА ИСПОРАКА

  Ние соработуваме со бродската компанија и користиме воздушен трансфер, обезбедуваме навремена испорака.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

   

  Прифаќаме PayPal, кредитна картичка преку PayPal или Bank Wire, надоместокот за трансакцијата е 20 $ преку Bank Wire и 4,5% од вкупниот износ платен преку Paypal или кредитна картичка преку Paypal.Ако купувате поголема сума, ви препорачуваме да користите банкарски трансфер за да заштедите на надоместоците за трансакции за плаќање.Ние исто така прифаќаме RMB WeChat Pay и Alipay (без такса за трансакција)

  Прилагодените јога хулахопки се однапред нарачани и ќе бидат произведени според вашите барања откако ќе нарачате.Времето на производство е генерално околу 3-7 дена.Откако ќе се направи, ќе ви го испратиме, нудиме две услуги за испорака, поштенски и експресни.

  Експресната услуга (DHL/FedEx/UPS) е безбедна и брза, а просечното време на транзит е околу 7-10 дена.
  Поштенските услуги за испорака на мали пакети се поевтини, со просечно време на транзит од околу 8-20 дена.
  Времето на испорака е само за референца и не го гарантира временскиот рок.Овие начини на испорака може да се следат преку Интернет, а ние ќе го обезбедиме бројот за следење за да можете да го проверите статусот во секое време.

  Прилагодени печатени јога хеланкиПрилагодени печатени јога хеланки

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја