Kinë Pantallona joga Materniteti Fabrika Çmimi |Prodhuesit dhe Furnizuesit ZHIHUI |Zhihui

Pantallona yoga materniteti Çmimi i fabrikës |ZHIHUI

Përshkrim i shkurtër:

Një pantallona të rehatshme joga të krijuar posaçërisht për gratë shtatzëna.Kina kryesonprodhim pantallonash joga me porosir.Krahasuar me pantallonat e zakonshme joga, ajo ka frymëmarrje më të mirë dhe është shumë e njohur në tregjet evropiane dhe amerikane.Fabrika e pantallonave yoga Capri me shumicëfurnizim të drejtpërdrejtë, mësoni shpejt më shumë kuota falas dhe merrni mostra.


 • Karakteristikat:Frymëzohet, largon lagështinë, thahet shpejt, komode, peshë e lehtë
 • Aplikacion:Joga, palestër & fitnes, vrapim
 • Çmimi:Negocimi
 • Pagesa:T/T, Paypal, Sigurimi i Tregtisë
 • Logoja:Printim i personalizuar i logos
 • Numri i modelit.:zh018
 • Ngjyrë:Ngjyra me porosi
 • OEM/ODM:Pranuar
 • Detajet e produktit

  Procesi i personalizuar

  Pagesa dhe Transporti

  Kthejini fotot tuaja në dollakë joga

  Etiketat e produktit

  Çmimi i Fabrikës së Pantallonave Yoga Maternity

  Një ngapantallona më të mira joga me porosi.Këllakë të rehatshme shtatzënie mbi bark- 91% najloni, 9% material material elastik, dizajn ergonomik i përshtatshëm për të pritur barkun shtatzënë, më i përshtatshmi për siluetën shtatzënë. Shënim: i përshtatshëm për nënën 99-210 lb, lartësia nën 5' 8" (175 CM)
  PERIUDHA E APLIKIMIT GJERËS – Këto pantallona lehonie kanë një brez të gjerë me rregullim të brendshëm që zgjerohet lehtësisht për të ndryshuar madhësinë komode nga tremujori i parë deri në periudhën pas lindjes.
  91% najlon, 9% elastan
  FORMË EFEKTIVE TRUPIN DHE STILI TUAJ - kjo triko shtatzanie opake e kombinuar në mënyrë optimale me kaftane dhe tunika, xhup e kështu me radhë, shijoni materialin super të butë dhe që merr frymë, ndërsa ofroni mbështetje të hijshme ndërsa fëmija juaj rritet.
  GARANCI SUPER TË SHËNDETSHËM - Përzierja e najlonit / material elastik që merr frymë ju mban të relaksuar gjatë gjithë ditës dhe vetitë e largimit të lagështirës ju sigurojnë të qëndroni rehat

  Ofrohet MOQ i ulët.100 copë

  Koha e drejtimit është e qëndrueshme dhe e shpejtë

  Porositë OEM dhe ODM janë të mirëseardhura

  pantallona joga për maternitet Kanada
  O1CN01ZpZxUk2GtUAYtn1M2_!!3957409073-0-cib_副本

  Prodhuesit kryesorë në Kinë me shumicë të pantallonave joga

  • 【Stil sportiv】 Dizajni i linjës së përgjithshme është më sportiv dhe më në modë dhe nxjerr në pah kthesat e bukura të ijeve dhe këmbëve.
  • 【Bel i lartë】 Dizajni elastik me bel të lartë mban barkun tuaj në rritje pa ndjerë asnjë presion.
  • 78% Poliester, 22% Elastan
  • 【Pëlhurë e rehatshme】 Pëlhura është elastike, e butë dhe e rehatshme, me frymëmarrje dhe tharje e shpejtë, shumë e përshtatshme për sport.
  • 【Dy xhepa】 Artikujt e vegjël si telefonat celularë, çelësat, kartat etj. mund të vendosen në xhepat në të dyja anët.
  • 【Aktivitete sportive】 I përshtatshëm për joga, vrapim, pilates, në natyrë, udhëtime, argëtim dhe aktivitete të tjera.

   

  pantallona yoga për shtatzëni
  O1CN01ZQCha32GtUAQzFXOQ_!!3957409073-0-cib
  shkurtim i pantallonave joga për shtatzëni (2)

  Madhesia e tabeles

  njësi: cm
  Madhësia 2 4 6 8 10 12
  Gjatësia 94 96 98 100 102 104
  Vija e belit 60 63 66 70 74 78
  Hip 87 91 95 99 103 107

   

   

  O1CN010AlqSg27obRlRiifX_!!2911427844-0-cib
  pantallona yoga për shtatzëni
  pantallona joga për maternitet Kanada
  shkurtim i pantallonave joga për shtatzëni (2)

  Ngjyra të ndryshme:

  O1CN010AlqSg27obRlRiifX_!!2911427844-0-cib
  pantallona yoga për shtatzëni
  O1CN01ZQCha32GtUAQzFXOQ_!!3957409073-0-cib

  Si t'i bëjmë veshjet tuaja sportive të personalizuara:

  Nuk ka nevojë të dini shumë për aspektet teknike të procesit të prodhimit të veshjeve sportive për të cilat shumë pronarë të startup-eve ose fillestarë mund të shqetësohen më shumë.

  Ne ofrojmë shërbime të personalizuara me një ndalesë që ju nevojiten.E tëra çfarë ju duhet të bëni është thjesht të na dërgoni skicat tuaja, skedarët e dizajnit ose mostrat e referencës.Si e juajaProdhuesi i pantallonave joga të printuara me porosi, ne ju udhëzojmë në çdo hap nga krijimi i modeleve deri te prodhimi përfundimtar.

  Etiketë e trashë TPU

  Etiketa e trashë TPU

  Etiketë me fletë kallaji

  Etiketa me fletë kallaji

  Etiketë e printuar me bojë lidhëse

  Etiketë e shtypur me ngjyrë kravatë

  etiketë me model të trashë

  Etiketa me model të trashë

  Etiketë reflektuese silikoni

  Etiketë reflektuese silikoni

  Etiketë silikoni

  Etiketa silikoni

  etiketë ari rozë

  Etiketa Rose Gold

  etiketa e shenjës së pasqyrës

  Mirror Mark Label

  etiketë e lehtë

  Etiketa e dritës

  Etiketë silikoni me shkëlqim

  Etiketë silikoni me shkëlqim

  Etiketë reflektuese 3M

  Etiketa reflektuese 3M

  Etiketa silikoni pelte

  Etiketa silikoni pelte

  Ne jemi njëprodhues profesionale Veshjes së Yogës.Ne kemi përvojë shumëvjeçare nëshërbim me porosi dhe me shumicë.Ne jemi të përkushtuar të prodhojmë një gamë të gjerë veshjesh sportive komode dhe në modë.

  Avantazhi ynë

  Prodhuesi i pantallonave joga në sasi të vogla Fabrika e shitjes me shumicë

  ME ME SHUMICË DHE DOGANIZIM

  Ne mund të ofrojmë shërbimin në lidhje me shërbimin me porosi, ose me shumicë për biznesin tuaj.

  SERIA E PRANTALONAVE TË PLOTË FITNES JOGA

  Këtu mund të gjeni gjithçka që dëshironi për pantallonat joga.

  DORËZIM I SHPEJTË

  Ne bashkëpunojmë me kompaninë e transportit detar dhe përdorim gjithashtu transferim ajror, sigurojmë dorëzim në kohë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Si t'i bëjmë veshjet tuaja sportive të personalizuara:

  Nuk ka nevojë të dini shumë për aspektet teknike të procesit të prodhimit të veshjeve sportive për të cilat shumë pronarë të startup-eve ose fillestarë mund të shqetësohen më shumë.

  Ne ofrojmë shërbime të personalizuara me një ndalesë që ju nevojiten.E tëra çfarë ju duhet të bëni është thjesht të na dërgoni skicat tuaja, skedarët e dizajnit ose mostrat e referencës.Si e juajaprodhuesi i veshjeve sportive, ne ju udhëzojmë në çdo hap nga krijimi i modeleve deri te prodhimi përfundimtar.

   

  Ne pranojmë PayPal, Kartën e Kreditit nëpërmjet PayPal ose Bank Wire, tarifa e transaksionit është 20 dollarë nëpërmjet Bank Wire dhe 4.5% e shumës totale të paguar nëpërmjet Paypal ose Kartës së Kreditit nëpërmjet Paypal.Nëse jeni duke blerë një shumë më të madhe, ju rekomandojmë të përdorni një transfertë bankare për të kursyer në tarifat e transaksionit të pagesave.Ne gjithashtu pranojmë RMB WeChat Pay dhe Alipay (pa tarifë transaksioni)

  Getat e personalizuara joga porositen paraprakisht dhe do të prodhohen sipas kërkesave tuaja pasi të bëni një porosi.Koha e prodhimit është përgjithësisht rreth 3-7 ditë.Pasi të jetë bërë, ne do t'ju dërgojmë, ne ofrojmë dy shërbime transporti, postare dhe ekspres.

  Shërbimi Express (DHL/FedEx/UPS) është i sigurt dhe i shpejtë, dhe koha mesatare e tranzitit është rreth 7-10 ditë.
  Shërbimet e transportit postar për paketat e vogla janë më të lira, me një kohë mesatare tranziti prej rreth 8-20 ditësh.
  Koha e transportit është vetëm për referencë dhe nuk garanton afatin kohor.Këto metoda transporti mund të gjurmohen në internet dhe ne do të ofrojmë numrin e përcjelljes në mënyrë që të mund të kontrolloni statusin në çdo kohë.

  Dollakë Yoga me printime me porosiDollakë Yoga me printime me porosi

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni