на China Tie Dye Yoga Pants Flare Super Factory |ZHIHUI Производители и добавувачи |Жихуи

Tie Dye Yoga Pants Flare Super Factory |ЖИХУИ

Краток опис:

Какофабрика за женски јога панталони со висок струк, ги дизајниравме овие панталони за јога со боја со боја, направени со специјална технологија за ткаење, непроѕирни и подобра покриеност, овозможувајќи им на корисниците да прават повеќе движења како што сакаат без да се грижат за изложување на кожата.Купувачите се добредојдени да се консултираат и да добијат бесплатни понуди.Најдобри панталони за јога принтани по нарачкакреатор со силен дизајнерски тим. Нашите панталони за јога се произведени во Кина и може да се сметаат и за панталони за вратоврска или за лежалка бидејќи се многу пријатни!Кина е водечкаприлагоден производител на панталони за јога.Од 2010 година создаваме прекрасна единствена облека со вратоврска боја.


 • Карактеристики:Дише, ја отстранува влагата, брзо се суши, удобно, мала тежина
 • Апликација:Јога, теретана и фитнес, џогирање
 • Цена:Преговарање
 • Плаќање:T/T, Paypal, гаранција за трговија
 • Лого:Прилагодено печатење на лого
 • Модел бр.:zh019
 • Боја:Прилагодена боја
 • OEM/ODM:Прифатено
 • Појас на половината:Еластичен појас на средината на половината
 • Верзија:Tie Dye Fit и Flare Yoga панталони
 • Детали за производот

  Прилагоден процес

  Плаќање и испорака

  Претворете ги вашите фотографии во јога хеланки

  Ознаки на производи

  Добредојдовте во рајот на тај-бојафитнес јога панталони обичај.

  Постојано се трудиме да го организираме ова...се трудиме...но мажите имаат многу ограничувања!

  Така овие јога панталони ги поделивме на два дела.

  Прв дел:
  панталони за јога
  Јога панталоните се јога панталони кои ги имаме во повеќе од една големина.
  Повеќето панталони за јога може да се прилагодат
  Ве молам, е-пошта ми е-пошта кога ќе се вклучи копчето за обновување, бидејќи треба да закажеме фабричко производство.
  Вториот дел:
  посебен
  Прилагодените јога панталони се токму тоа, уникатни.
  Ги поставивме по редослед на големината (не нарачката по цена/уметник ~ ќе стигнеме таму)

  Ве молиме испратете ми копче за е-пошта кога ќе се наполни и ќе ни извести дека треба да имаме тим за дизајн и ќе ве извести кога ќе биде готово.

  Што е најважно~ Уживајте!

  Tie Dye Јога панталони одблесокот

   

  • Нашите Tie Dye Yoga панталони се меки со путер и ве гушкаат на сите вистински места!Ние сме секогаш цицач за добро разгорено дно - толку ласкаво!Секој пар е рачно обоен за свој уникатен изглед и супер еластичен/удобен.
  • НАТПРЕВАР: Женски широк џогерски пар со вашите густи удари за тој активен изглед или со штикли за вашиот уличен стил.Без оглед на вашата флексија, ќе изгледате добро и ќе се чувствувате добро во овие лабави долни џогинг.ПРАКТИЧНО: Широки долни долни делови со голема просторија и растегнување, топли, меки и удобни за пролет и лето или за есенско зимско раслојување, и салонки, особено за топли панталони.Достапен во избор на бои и големини за секого.Сакате полабаво вклопување?
   Синтетички
   Машинско перење
   Bootcut
   Внимание: Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да купите.Ако од која било причина не сте задоволни со купувањето, слободно контактирајте со нас и дајте ваш совет, би сакале да ви понудиме добро купување преку Интернет.Џогер опуштено

  Понудени низок MOQ.100 парчиња

  Времето на испорака е стабилно и брзо

  Нарачките на OEM и ODM се добредојдени

  разгорени панталони за јога
  разгорени хеланки

  Одличен квалитет: Има одличен квалитет.Панталоните се меки и удобни, со одреден степен на еластичност, издржливи, без џебови и еластичен струк.Изработен е од напреден материјал.
  Разумен дизајн: Женските панталони имаат апстрактно печатење, низок струк, еластичен струк, лабави и разгорени отвори.Тие се стилски и карактеристични, ве прават привлечни меѓу толпата.
  Погодни прилики: Тие се многу погодни за одмор, секојдневен живот и патување, погодни за пролет, лето или есен, одмор во викенд, забави, плажи, одмори, шопинг и секојдневно носење.
  Совет за миење: измијте се со ладна вода.Не белејте или не грејте на сушење.

  разгорени хеланки наспроти панталони за јога
  блескаат обоени панталони за јога
  слатки облеки со разгорени панталони за јога

  Табела на големини

  единица: cm
  Големина 2 4 6 8 10 12
  Должина 94 96 98 100 102 104
  Половината 60 63 66 70 74 78
  Колкот 87 91 95 99 103 107

   

   

  бели разгорени панталони за јога
  топла облека за панталони за јога
  печатени хеланки
  разгорени панталони за јога со џебови

  Дознајте повеќе детали зафабрики за спортски јога панталони на големо

  Дознајте повеќе детали зајога панталони на големо

  Различни бои:

  разгорени панталони за јога со џебови
  топла облека за панталони за јога
  печатени хеланки
  бели разгорени панталони за јога
  разгорени хеланки наспроти панталони за јога
  разгорени хеланки
  разгорени панталони за јога

  Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

  TPU дебела етикета

  Дебела етикета на TPU

  Етикета од лимена фолија

  Етикета за лимена фолија

  Тај-боја печатена етикета

  Тај-боја Печатена етикета

  дебела ознака со модел

  Етикета со дебела шема

  Силиконска рефлектирачка етикета

  Силиконски рефлектирачки етикета

  Силиконска етикета

  Силиконска етикета

  етикета од розово злато

  Етикета од розово злато

  ознака за огледало

  Огледало Марк етикета

  светлосна етикета

  Лесна етикета

  Сјајна силиконска етикета

  Сјајна силиконска етикета

  3M рефлектирачка етикета

  3M рефлектирачка етикета

  Желе силиконски етикета

  Желе силиконски етикета

  Ние сме апрофесионален производителна јога облека.Имаме долгогодишно искуство воприлагодена и големопродажна услуга.Посветени сме на производство на широк асортиман на удобна и модерна спортска облека.

  НАША ПРЕДНОСТ

  Мала количина Производител на јога панталони Фабриката за продажба на големо

  ПРОДАЖБА И НА ГОЛЕМО

  Можеме да ја обезбедиме услугата за сопствена услуга или на големо за вашиот бизнис.

  СЕРИЈА НА ФИТНЕС ПАТАЛОНИ ЈОГА

  Овде можете да најдете сè што сакате за јога панталоните.

  БРЗА ИСПОРАКА

  Ние соработуваме со бродската компанија и користиме воздушен трансфер, обезбедуваме навремена испорака.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Како да ја направиме вашата сопствена спортска облека:

  Нема потреба да знаете многу за техничките аспекти на процесот на производство на спортска облека за кои многу сопственици на стартап компании или почетници можеби најмногу се грижат.

  Ние нудиме едношалтерски приспособени услуги што ви се потребни.Сè што треба да направите е едноставно да ни ги испратите вашите скици, датотеки за дизајн или референтни примероци.Како вашиотпроизводител на спортска облека, ве водиме низ секој чекор од правење шаблони до финално производство.

   

  Прифаќаме PayPal, кредитна картичка преку PayPal или Bank Wire, надоместокот за трансакцијата е 20 $ преку Bank Wire и 4,5% од вкупниот износ платен преку Paypal или кредитна картичка преку Paypal.Ако купувате поголема сума, ви препорачуваме да користите банкарски трансфер за да заштедите на надоместоците за трансакции за плаќање.Ние исто така прифаќаме RMB WeChat Pay и Alipay (без такса за трансакција)

  Прилагодените јога хулахопки се однапред нарачани и ќе бидат произведени според вашите барања откако ќе нарачате.Времето на производство е генерално околу 3-7 дена.Откако ќе се направи, ќе ви го испратиме, нудиме две услуги за испорака, поштенски и експресни.

  Експресната услуга (DHL/FedEx/UPS) е безбедна и брза, а просечното време на транзит е околу 7-10 дена.
  Поштенските услуги за испорака на мали пакети се поевтини, со просечно време на транзит од околу 8-20 дена.
  Времето на испорака е само за референца и не го гарантира временскиот рок.Овие начини на испорака може да се следат преку Интернет, а ние ќе го обезбедиме бројот за следење за да можете да го проверите статусот во секое време.

  Прилагодени печатени јога хеланкиПрилагодени печатени јога хеланки

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја